•  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC

OPISY MODELI I AKCESORIÓW -> Mat Rat Buggy 2WD - Sundragosa

Ansmann Racing jest niemiecką firmą specjalizującą się miedzy innymi w produkcji modeli zdalnie sterowanych wysokiej jakości. W swojej ofercie mają pełną gamę produktów RC. Auta występują w skalach 1:8 oraz 1:10 z silnikami spalinowymi i elektrycznymi (szczotkowe, bezszczotkowe). Zróżnicowana budowa modeli pozwala dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt do jazdy off-road (buggy, truggy, short course) lub on-road (drift, race). Ansmann Racing posiada wiele punktów sprzedażowych oraz produkcyjnych na całym świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem firmy a ich produkty można dostać w najlepszych sklepach modelarskich w Polsce.

Mat Rat

Mad Rat – model typu buggy w skali 1:10, w którym od samego początku konstruktorzy zadbali o zwartą oraz spasowaną budowę, która przy bardzo niedużej masie modelu potrafi zaskoczyć swoja zwinnością i własnościami jezdnymi.

Mat Rat

Standardowy silnik szczotkowy Clash 21 wraz z regulatorem Sirius SE zapewnia osiągi rzędu 40 km/h, natomiast napęd przekazywany jest na tylne koła dzięki szczelnie zamkniętej przekładni oraz metalowym półosiom.

Mat Rat   Mat Rat   Mat Rat

Za sterowność Mad Rata odpowiada serwomechanizm o parametrach idealnie dopasowanych do przeznaczenia modelu, co w połączeniu z olejowymi amortyzatorami zapewnia nam pewne i precyzyjne prowadzenie.

Mat Rat

Dostępna jest również wersja Mad Rata z zestawem bezszczotkowym, w przypadku której osiągi sięgają nawet do 70 km/h.

Mat Rat

Po kilku drobnych modyfikacjach, nasz model może stać się groźnym konkurentem na torze sportowym, podczas zawodów klasy buggy 2wd.

Mat Rat

Jeżeli do wszystkich informacji podanych wyżej dołożymy jeszcze dobrej jakości materiały, prostą budowę oraz pełną dostępność wszystkich elementów zamiennych otrzymamy idealną propozycję zarówno dla poczatkującego modelarza jak i dla tego bardziej zaawansowanego. Dodatkowo w sprzedaży dostępne są również wersje KIT, zawierające wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym sami od podstaw złożymy swojego Mad Rata.

Dane dystrybutora:

SUNDRAGOSA wyłączny dystrybutor firmy Ansmann Racing
Sklep:
Poznań, ul. Bukowska 156 CH King Cross
792 473 165

Biuro Handlowe:
Poznań, ul. Dąbrowskiego 357
795 617 319
795 064 087
530 148 565

Sundragosa
POWRÓT
 
 

 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::