•  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC

OPISY MODELI I AKCESORIÓW -> Terrier 2.0 BL - elektryczny truggy od Ansmann Racing - Sundragosa

Ansmann Racing jest niemiecką firmą specjalizującą się miedzy innymi w produkcji modeli zdalnie sterowanych wysokiej jakości. W swojej ofercie mają pełną gamę produktów RC. Auta występują w skalach 1:8 oraz 1:10 z silnikami spalinowymi i elektrycznymi (szczotkowe, bezszczotkowe). Zróżnicowana budowa modeli pozwala dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt do jazdy off-road (buggy, truggy, short course) lub on-road (drift, race). Ansmann Racing posiada wiele punktów sprzedażowych oraz produkcyjnych na całym świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem firmy a ich produkty można dostać w najlepszych sklepach modelarskich w Polsce.

Jednym z popularniejszych produktów jest model Terrier 2.0 Brushless. Jest to truggy przeznaczone do szybkiej jazdy w zróżnicowanym terenie. Dzięki szerokiemu rozstawowi osi pozwala na osiąganie dużych prędkości zachowując wyjątkową stabilność. Zastosowanie pivotów przy zwrotnicach oraz regulowanych drążków, pozwala nam na precyzyjne ustawienia auta.

Duże aluminiowe amortyzatory idealnie tłumią nierówności, a dzięki regulacji sprężyn oraz stabilizatorom zawieszenia model zyskuje przyczepność w każdym terenie.

Cały układ przeniesienia napędu składa się z grubych metalowych osi i jest w pełni ołożyskowany. Stały napęd na 4 koła, 3 mechanizmy różnicowe, w tym jeden centralny, idealnie rozkładający moc na przednie oraz tylne koła, felgi z hex-em 17mm oraz odpowiedni bieżnik na oponach, to wszystko gwarantuje nam bardzo dobre własności jezdne oraz precyzyjne prowadzenie.
Terrier 2.0 posiada solidną, metalową płytę podwoziową ze specjalnymi wzmocnieniami, zapobiegającymi jej uszkodzeniu przy niefortunnym skoku lub uderzeniu. Elementy szczególnie narażone na pęknięcia zostały wykonane z oksydowanego aluminium.

Szybkie oraz mocne servo z metalowymi trybami, zapewnia precyzyjne prowadzenia, natomiast servo saver chroni je przed uszkodzeniami. Odbiornik znajdujący się w modelu jest chroniony przez solidny i łatwo dostępny box.

Box na akumulatory również zapewnia szybki i łatwy dostęp.

Napęd modelu to potężny silnik bezszczotkowy 2250 kV, za którego pracę odpowiedzialny jest regulator 80A, obsługujący do 4 cel Li-po, z zabezpieczeniem przed nadmiernym rozładowaniem baterii oraz wydajnym chłodzeniem. Metalowe zębatki atakująca i odbierająca. To wszystko pozwala rozpędzić Terriera nawet do 70 km/h.

  

W zestawie znajduje się 2 kanałowa aparatura W5, w technologii 2,4 GHz, dająca zasięg około 500 m, oraz 3 kanałowy odbiornik.

   

Wszystkie wymienione wyżej cechy uzupełnia atrakcyjny wygląd, na który składa się oryginalnie pomalowana karoseria oraz masywny spoiler. Ponadto jako dystrybutor marki Ansmann Racing, zapewniamy pełną dostępność elementów zamiennych do opisywanego modelu.
Podsumowując Terrier 2.0 Brushless jest idealną pozycją dla ludzi ceniących sobie mocne wrażenia z jazdy połączone z prostotą obsługi i niezawodnością.

Dane dystrybutora:

SUNDRAGOSA wyłączny dystrybutor firmy Ansmann Racing
Sklep:
Poznań, ul. Bukowska 156 CH King Cross
792 473 165

Biuro Handlowe:
Poznań, ul. Dąbrowskiego 357

Sundragosa
POWRÓT
 
 

 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::