Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:25 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:25 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: Śr wrz 07, 2005 10:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Witam!!

Zastanawiam sie co kupic- Trinity Sirio Standard Horsepower 27XL, czy silnik od Sava 4.6???


Prosze o podpowiedzi!!!

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 5:45 am 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
za 1000zł Pan Jacek (Proxima) miał Sirio 30 !! :D lepszym silnikiem jest sirio i napewno mocniejszym tylko cieżko go otpalić (podwójne roto , albo wiertarka ) :wink:
a jeszzce jaki to model ??

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 6:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Pomysl tez nad Machem .26 i XTM 24.7 pro

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 6:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
A gdzie takiego macha dorwac???

Moj model to Sav 25.

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 12:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
W USA :D poszukaj na www.towerhobbies.com lub www.rcmart.com ...
tam będą .

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 7:15 am 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 04, 2004 12:26 am
Posty: 168
Witam! Proponuje swietne sirio .27, sprzedalem juz pare sztuk i ludzie sa naprawde zadowoleni, milem wersje pro i zwykle, handluje tylko tylmi silnikami poniewaz jestem do nich przekonany, posiadam takowe nowki sztuki w cenie 650zl! W ty przedziale cenowym bezkonkurencyjny Jest to swietny wyjatkowo mocny silnik, wysoko sie kreci i dysponuje duza moca od poczatku zakresu obrotow:
Pojemnosc: 4.42CC (0.27 cid)
Obrotyl rpm: 4,000-39,000
Moc Output: 2.9HP@ 39,000 rpm
CENA PRODUCENTA TO 314$ nie liczac cla, wysylki i kosztow przelewow, oto link:
http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXEPH7&P=7
wiec wydaje mi sie ze cena jaka oferuje jest bardzo dobra!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 6:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
Adamie zamkinij to
On sie z tym silnikiem wpycha gdzie wlazie :evil:

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 9:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 4:25 pm
Posty: 482
Lokalizacja: Warszawa
nie zamknąć temat tylko zbanować sam czytałem kilka ostrzeżeń które były do niego skierowane :?

_________________
http://www.rcpics.net/member/kanon


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 08, 2006 6:39 am 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
juz sie nie wyrabiam z zamykaniem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:25 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL