Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:14 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:14 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 14, 2005 8:29 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Mam już dość czytania o kombinowaniu. I jednoczesnym rozgrzeszaniu braku kontroli technicznej. Uważam że udowodniliśmy z Pawłem żę i bez tego można wygrywać czy też zajmować wysokie miejsca w klasie Standard. A starty w tej klasie to naszym zdaniem jeden z etapów dojścia do klasy Open.
I uwaga dla Łukasza.
Na pewno będziesz mile widziany w klasie Standard. A rywalizacja z Tobą podniesie poziom i atrakcyjność wyścigów. Ale jednocześnie liczę na to że będziemy mogli liczyć na Twoją pomoc starując Openem w GP Pragi. A może zmontujemy jakiś wyjazd na GP GP ( tych od baterii) w grudniu.
Tadeusz Żelazo

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2005 7:28 am 
Panowie jako Główny Organizator wszystkich zawodów nie tylko w samochodach.POPIERAM TO CO NAPISAŁ PAN KRZYSZTOF TRELLA.
Taki jest kierunek w LOK .Niech inni potencjalni organizatorzy wykażą się swoimi zdolnościami.W 2006 roku biorę pod uwage następującę firmy 1.HPI-Łódż 2.Serpent-Defena Wa-WA 3.NIKO-Warszawa.Jeżeli jakaś Firma będzie chciała zorganizować eliminacje doM.P. lub nawet Mistrzostwa Polski nastąpi to na wniosek Sekcji Samochodowej po podpisaniu Porozumienia z Dyrekcją ZGLOK W Warszawie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 04, 2005 9:13 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Panowie jako Główny Organizator wszystkich zawodów nie tylko w samochodach.POPIERAM TO CO NAPISAŁ PAN KRZYSZTOF TRELLA.
Taki jest kierunek w LOK .Niech inni potencjalni organizatorzy wykażą się swoimi zdolnościami.W 2006 roku biorę pod uwage następującę firmy 1.HPI-Łódż 2.Serpent-Defena Wa-WA 3.NIKO-Warszawa.Jeżeli jakaś Firma będzie chciała zorganizować eliminacje doM.P. lub nawet Mistrzostwa Polski nastąpi to na wniosek Sekcji Samochodowej po podpisaniu Porozumienia z Dyrekcją ZGLOK W Warszawie.


Panie Zbyszku, mocno Pan przesadził ze stwierdzeniem GŁÓWNY ORGANIZATOR oj mocno. I mówie to nie w kontekście atakowania LOK-u. Nie uważa Pan że GŁOWNI ORGANIZATORZY to jednak Ci co organizuja zawody? w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Co do drugiej części wypowiedzi: Jaki wniosek Sekcji Samochodowej?? Jakie porozumienia?? te czasy już minęły. Tutaj - śmiem twierdzić - może dojśc do sytuacji dla LOK-u baaardzo nieciekawej, a mianowiecie firmy wypną sie na LOK organizując cykl własnych imprez, a w kalendarzu będzie na tyle gęsto zawodów, że to LOK będzie się musiał mocno zastanowić i starać aby Eliminacje do MP gdzieś wcisnąć, a zawodnicy będą jeździć tam gdzie za wygranie zawodów będa konkretne nagrody.

Jestem ciekaw czy taki scenariusz wydarzeń przewidziano w LOK-u?

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 6:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
A nowe AMB będzie zliczało ilość wypitych kaw.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 8:04 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Filip Zaremba napisał(a):
A nowe AMB będzie zliczało ilość wypitych kaw.....

:lol: :o :D :) :D :o :) :D :o :)
Dawno żaden żart mnie tak nie rozbawił.
Dzięki że wprowadziłeś odrobinę uśmiechu do obecnego klimatu na forum.

Proszę wyobraźcie sobie taką sytuacje
Ja mało się nie posikałem się ze śmiechu.
Przymknijcie oczy i przypomnicie sobie ten długi uporczywy dźwięk jaki wydaje AMB po którym sędzia z reguły mówi – „wyścig trwa nadal, wszyscy jadą dalej”

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 10:55 am 
Panie Darku proszę niech Pan kupi Nowe AMB I wtedy pogadamy Czy Wam się to podoba czy nie to CKMLOK pełni role Związku Sportowego i jest opowiedzialna za przeprowadzenie Eliminacji do MP oraz Mitrzostw Polski,Wpółpraca polega na wspólnym uzgodnieniu organizacji imprez i podpisaniu tego na papierze, nie może być Zeby Pan Jan Matukin jeżdził z urządzeniem AMB zakupione przez LOK a Dyrekcja nic o tym nie Wie.Takie działanie jest nie do przyjęcia.A przynajmniej na zawodach powinni usłyszeć zawodnicy jak zostało zrganizowane AMB .I dlaczego jest mniej sędziów niż 5.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 12:05 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Panie Zbyszku, zawodnicy doskonale wiedzą jak zostało zorganizowane AMB. Podejżewam że gdyby nie raban na forum + psujące się stare AMB nikomu by do głowy nie przyszedł zakup nowego AMB (nikomu poza modelarzami i sędziami).

A dlaczego jest mniej niż 5 sędziów?
Spytam od tyłka strony: A dlaczego nikt nie szkoli sędziów? Przecież obsługa oprogramowania jest banalnie prosta. A szkolenie też nie powinno być trudne.
Jeżeli LOK ogłosi - że tak powiem nabór - termin szkolenia sędziowskiego, sam się z chęcią zgłoszę.

Sam Pan dobrze wie że już przy 4 sędziach kontrola techniczna to bułka z masłem. Trzeba tylko uzgodnić za jaką rzecz który sędzia odpowiada i co kontroluje.

Przy grupie sędziów którzy są przeszkoleni zarówno z obsługi AMB jak i ze sposobu dokonywania kontroli technicznej, bardzo prosto jest wyznaczyć do obsługi zawodów sędziów. I tutaj też zaczyna się rola LOK-u ( w zawodach eliminacyjnych MP i samych MP) jako płatnika diet sędziowskich i oraz zakwaterowania. W zawodach eliminacji MP oraz samych MP organizatora nie powinna obchodzić płatność za sędziowanie. Jedyne co organizator powinien zrobić to zarezerwowac pokoje w hotelu dla sędziów. Jednocześnie wpisowe MUSI zostać w klubie który organizuje dane zawody. Chociażby z tego prostego powodu że klub (organizator) ponosi koszty związane z przygotowaniem toru czy też zakupem pucharów.

Zaraz napewno usłyszę w odpowiedzi że LOK w takim razie też poniesie koszta związane z opłatą sędziów. Tak, jak najbardziej ale - i tu cytat: "Czy Wam się to podoba czy nie to CKMLOK pełni role Związku Sportowego i jest opowiedzialna za przeprowadzenie Eliminacji do MP oraz Mitrzostw Polski.."

I prosze nie traktować tego jako atak na LOK. Poprostu pewne rzeczy musimy sobie wszyscy uzmysłowić, a w słowie wszyscy zawiera się też LOK.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 2:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Czy Wam się to podoba czy nie to CKMLOK pełni role Związku Sportowego i jest opowiedzialna za przeprowadzenie Eliminacji do MP oraz Mitrzostw Polski


UPS ! – myślałem że jest Pan na urlopie :lol:
Przepraszam najmocniej ze śmiałem się z tak bardzo niestosownego żartu kolegi.
Proszę najjaśniejsza organizację o wybaczenie – już nie będę.

P.S.
W oddali z jednego z pokoi gdzie odbywają się MP 2006 słychać głos zawodnika. Pani Jolu odnotowałem spadki napięcia proszę o więcej „prądu” !!!. :o :D :) :lol:

P.S. 2
Powyżej zaprezentowałem właśnie Pana sposób załatwiana spraw – mówić to co inni chcą usłyszeć a robić swoje. Ale spokojnie Panie Zbyszku ufam w to że to tylko chwilowa awaria.
Akurat mam imprezę i też jestem na urlopie. Zanim Pan odpisze na mój post proszę dobrze wypocząć ja też się poopalam i zastanowię, co dalej będzie.
Ze strategicznego punktu widzenia nie radzę rozstrzelać na sądzie polowym swoich ostatnich żołnierzy. Samemu raczej będzie Panu ciężko organizować MP i eliminacje. Muszą być obiekty sportowe, tory i poza tym ma Pan tylko paru sędziów – co będzie jak się rozchorują ???.
Pańskie AMB to tylko jeden z drobnych elementów w morzu potrzeb.
AAAAAAA - no i nie piszmy nie w temacie bo możemy od Marka dostać bana. :lol:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 3:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 11:35 am
Posty: 363
Lokalizacja: Gdynia - Gadu-Gadu 2178778
Jak powstanie Polski Zwiazek Modelarzy Samochodowych ( formalnosci w toku ) to tez bedzie mogl robic eliminacje do MP jak i same MP :) i nadawac tytuly Mistrza Polski

_________________
pozdrawiam
Christopher


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 6:35 pm 
odpowiedż dla Marka
Na dzisiaj jest sekcja samochodowa której komandorem jest p.Tadeusz Bernady i do niego kierujcie wszelkie swoje pomysły. Głównym organizatorem jest ten kto ma prawo do tego oraz fundusze na organizację. Rozdziela to wszystko CKM-LOK

Ze słonecznymi pozdrowieniami Zbigniew Ciećwierz

P.S W dniach 03-04.09.2005 mamy Mistrzostwa w Rudzie Śląskiej
Przypominam o licencjac.h


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Szanowny p. Ciećwierz.
W trosce o stan polskiego modelarstwa kołowego uprzejmie proszę o korzystanie z umiarem ze słonecznej pogody. Już Pana wcześniejsze wypowiedzi świadczyły o pewnych zaburzeniach w rozumowaniu.Nadmierna dawka promieni słobecznych może to pogłębić. Dlatego, ponieważ LOK i Pan osobiście jesteście jedynymi dzięki którym funkcjonuje modelarstwo kołowe, bardzo proszę o dbanie o swoje zdrowie i wystrzeganie się nadmiernych dawek słońca.
Tadeusz Żelazo
PS. A teraz serio. Może choć raz napisze Pan odpowiedź na temat zadawanych Panu pytań. Jeżeli nawet p. Bernady jest komandorem Sekcji, to Pan jest pracownikiem etatowym który:
a/ wykonuje plany i polecenia sekcji
b/ kieruje sekcją, która jest listiem figowym dla Pana działalności.
Ale zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku powinien Pan być najlepiej zorientowany w tematach nas interesujących.
Gdyby miał Pan trudności z odnalezieniem stawianych Panu pytań - służę pomocą.

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 12, 2005 7:27 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
odpowiedż dla Marka
Na dzisiaj jest sekcja samochodowa której komandorem jest p.Tadeusz Bernady i do niego kierujcie wszelkie swoje pomysły. Głównym organizatorem jest ten kto ma prawo do tego oraz fundusze na organizację. Rozdziela to wszystko CKM-LOK


Panie Zbyszku, jeżeli tak to proszę publicznie, na forum napisać jakie imprezy dofinansował LOK w bieżącym sezonie i w jakiej kwocie. A i jeszcze ile fizyczny organizator (klub) oddał kasy do LOK ze startowego.
Nie to żebym się czepiał, ale chciałbym się dowiedzieć w jakiej kwocie jako Organizator zawodów w Kłodzku mogę liczyć na dofinansowanie.

Prawo do organizowania zawodów modeli RC ma KAŻDY w tym kraju. I nie ma takiej siły która zabroni zrobić imprezy modelarskie komukolwiek.

Skoro fundusze rozdziela CKM-LOK, proszę o termin najbliższego zebrania CKM-LOK celem wysłania na to zebranie naszych (modelarzy) przedstawicieli (nie mieszając w to komandora sekcji).

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 12, 2005 1:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Kto jak kto ale właściciele torów powinni wiedzieć na co mogą liczyć od LOK skoro LOK chce kożystać z ich objektów.
Bo z tego co widać to LOK uzurpuje sobie prawo do monopolu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 12, 2005 10:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2003 7:25 pm
Posty: 810
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
...Panie Zbyszku, jeżeli tak to proszę publicznie, na forum napisać jakie imprezy dofinansował LOK w bieżącym sezonie i w jakiej kwocie...



No chyba nie liczysz Marku że pan Zbigniew poda Ci tak super tajne dane. Zapomnij o karabinach. W LOK'u cięzko sie dowiedzieć kto za co odpowiada, a co dopiero dowiedzieć sie ile kto kasy dostał na zawody. Utopia, panowie utopia, by w tym kraju można czegokolwiek rządać od szanownej instytucji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 12, 2005 10:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 24, 2004 11:13 am
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
... W planie został ujęty wyjazd do Hiszpani (każda sekcja ma jeden wyjazd na zawody międzynarodowe) w wysokości 2000 zł. ...

To z tematu obok.
Jak widać, czasami można się czegoś dowiedzieć, trzeba jednak długo i dociekliwie pytać.
Natomiast pytania, które m. in. padły wyżej, na razie pozostają bez odpowiedzi. Można je zresztą mnożyć:
- jakie są uprawnienia komandora sekcji, kto go wybiera, mianuje, na jak długi okres?
- jakie są w ogóle uprawnienia CKM LOK i skąd się wzięły ustawa, rozporządzenie ministra)?
Odpowiedzi na te pytania zapewne znajdują się w dokumentach typu statut organizacji, której członkami chyba posiadający licencję jesteśmy, ale czy ten statut jest dostępny ogółowi?
Bo przecież sformułowanie "Liga rządzi", które z pod palców Pana Ciećwierza padło w cytowanym na górze temacie, nie wszystkim chyba wyjaśnia, co tak naprawdę się za tym kryje. Sformułowanie to - jak i pytania je poprzedzające niestety "wyparowały" z serwera, cały temat dziwnym trafem zniknął, a po kilku dniach się pojawił.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:14 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL