Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:54 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:54 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł: Re: Cło
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 8:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 5:55 pm
Posty: 87
Niektorzy co czytalem to pisali, ze dostali VAT i sie klocili i odejmowali ten VAT, tylko wytlumaczyc trzeba, ze to nie jest do dalszego handlu.

_________________
SC18 Asso CC sidewinder micro 5300kV


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Odp: Cło
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 9:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 12:18 am
Posty: 20
Kłócili się...., chyba w bajki wierzysz, proponuje spróbuj wykłócać się w urzędzie celnym - na pewno darują ci vat:roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Cło
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 9:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 5:55 pm
Posty: 87
Mowie co pisza, nie potwierdzam tego, ani nie neguje.
EDIT.
Dzisiaj patrze na sledzenie przesylki i jest napisane Zwolnienie przesyłki przez urząd celny, to dobrze czy raczej zle?

_________________
SC18 Asso CC sidewinder micro 5300kV


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:54 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL