Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:48 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:48 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 10:12 am 
Offline

Dołączył(a): N sty 15, 2012 7:58 pm
Posty: 395
Frydzio99 napisał(a):
yhhh... no chyba się skusze na lipola.

dobra silnik bede wiedzial jaki wezme. lipola wezme takiego
http://allegro.pl/lipo-turnigy-nano-tec ... 96178.html
lub tez takiego (zalezy do ktorego szybciej jakas przejsciowke do przelutowania znajde)
http://allegro.pl/turnigy-lipo-lipol-52 ... 78192.html

i teraz tu takie pytanie do was. skad wziasc taka przejsciowke do nich? w google szukalem ale slabo cos.

ah i jak laduje taki pakiet to przy przeladowaniu bateria moze sie zapalić?


Jakbyś poszukał na tym forum w dziale sprzedam to byś znalazł identyczne, nieużywane LiPole za 119zł a nie półtorej stówki...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 10:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
lipo bier 3S bedziesz miał na zapas mocy do jakiego to modelu wkoncu ma byc to wszystko?

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:07 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 04, 2012 12:24 pm
Posty: 79
morelo napisał(a):
lipo bier 3S bedziesz miał na zapas mocy do jakiego to modelu wkoncu ma byc to wszystko?


no chyba mówie ze do brontosaurusa.(kupilem 2 dni temu) ale 3s to ja wątpie ze mi sie zmiesci ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:36 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 17, 2008 8:55 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Kraków
3s raczej napewno Ci nie wejdzie do tego modelu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
mam bronto i 3S wchodzi bez problemu tak samo do xstr i rally monster

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:51 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 04, 2012 12:24 pm
Posty: 79
a gdzie tam 3s. nie wejdzie za nic.i nie wieze zeby ci tam wchodzilo. masz jakies zdjęcie? chętnie zobacze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 12:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
A ja wieRZe. Też miałem 3s w bronto, wchodzi bez problemu jedynie nie zabezpieczysz tym plastikiem od góry tylko jakimś rzepem.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 12:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 16, 2011 4:39 pm
Posty: 270
Frydzio99 napisał(a):
a gdzie tam 3s. nie wejdzie za nic.i nie wieze zeby ci tam wchodzilo. masz jakies zdjęcie? chętnie zobacze


Niby czemu ? Są przecież różne pojemności i rozmiary.
2S: http://allegro.pl/turnigy-lipo-lipol-52 ... 78192.html
3S: http://allegro.pl/lipol-3s-2200mah-20c- ... 58754.html (mniejsza pojemność i nie w twardej obudowie, ale ma mniejsze wymiary niż 2S)
3S: http://www.rcparts.eu/5000-mah-zippy-30 ... ttery.html (ten jest wyższy niż 2S, ale wystarczy zapewne podwyższyć słupki mocujące i wejdzie)

_________________
HB Lightning Stadium | SH .21
HB Lightning Stadium | Monster Truck | HK 3674 2370KV | Ezrun WP SC8 | Turnigy 5000mAh 4S
HB D8 | RCMonster Kit | Leopard 4074 2000KV | HK 120A | Turnigy 5000mAh 4S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 12:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
mam taki pakiet niebieski 3s czarny 2s twarda obudowa
http://www.rcnolimit.pl/images/stories/ ... 20lipo.jpg
i bez problemu na orginalne mocowania wchodzi nic nie przerabiane dodam jeszcze ze 3s w twardej obudowie na bank wejdzie ciasno ale wejdzie bo 2s goni ma luzy moge zrobic fote dla niedowiarków ale potem.
tu macie foty z xstr pod pakietem 2x tasma i rzepy dlatego tak buli bez tasm i rzep pakiet wylatywał
http://fotofotki.pl/pliki_img/nnccv9d3sjkr7k63agz.jpg
http://fotofotki.pl/pliki_img/7avmk9e9r2qtd7aauy6.jpg

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:48 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL