Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
PostNapisane: N wrz 11, 2011 12:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 13, 2011 10:27 pm
Posty: 52
Fajnie żarło i zdechło. 3 ładowania i zjarany silnik Kolejne złe doświadczenie z produktami hpi ( koła się odkręcają i zchodzi z nich lakier) badziewie i tyle !!!

_________________
Post5
Strada MT EVO S
SAVAGE FLUX 2350


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 10:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2010 6:54 pm
Posty: 796
Jeżeli NOWY to oddać na gwarancji :wink: Co do felg to mogę Ci zaoferować komplet takich samych tj 4 sztuki w cenie 35zł + koszty wysyłki. To że lakier odpada to normalka :D po założeniu nowych po kilku jazdach i tak zlezie "chrom"

_________________
Zobacz: https://picasaweb.google.com/101928922763650488431


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 11:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Ten silnik jest po prostu kiepski. A jaki tam regulator siedzi ? mamba ? Jak planujesz zmienić silnik, a pewnie planujesz... ;) to polecam leopard 2000kv jeśli myślisz o 6s lub 2150-2200kv jeśli chcesz jeździć na 4s. Silnik stosunkowo tani ok 90-100$, ale dobry, moc max. 2600W.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 11:50 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
Niestety jedynie mamba max...

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 12:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Niestety tak wychodzi pozorne oszczędzanie... Na koniec i tak trzeba kupić zestaw, który powinien tam być od początku :) Ja też tak "zaoszczędziłem" na pierwszym combo do e-revo, że po kilku miesiącach musiałem kupić drugie...

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 12:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 3:46 pm
Posty: 623
A nie możesz zwrócić go na gwarancje? (silnik)

_________________
Traxxas Slash 2WD (Greg Adler Edition)| Castle Sidewinder SV2 4600 kV| -Przednie wahacze RPM|-Nerf Bary RPM|-Osłona Przełożenia RPM|Turnigy 5000 mAh 20-30C|Turnigy 5200 30-40C


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 13, 2011 10:27 pm
Posty: 52
pewnie ze odeśle ale gdzieś czytałem ze HPI prawie nigdy nie uznają gwarancji i pewnie będę na to czekał ze 3 miesiące albo lepiej. Ten silnik widziałem tani nie jest nie podaruje tego narobię gnoju jak nie uznają gwarancji. ale skoro silnik jest słaby to jaki ragiel i silnik wrzucić żeby to hulało na 4S 5300mAh? Starczy obecna moc ale trwałość większa.

_________________
Post5
Strada MT EVO S
SAVAGE FLUX 2350


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 11, 2011 3:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 3:46 pm
Posty: 623
Ale moment po czym wywnioskowałeś że silnik sie spalił?? I wogóle jak to sie stało opisz sytuacje bo jestem ciekaw:P

_________________
Traxxas Slash 2WD (Greg Adler Edition)| Castle Sidewinder SV2 4600 kV| -Przednie wahacze RPM|-Nerf Bary RPM|-Osłona Przełożenia RPM|Turnigy 5000 mAh 20-30C|Turnigy 5200 30-40C


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 12, 2011 6:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 13, 2011 10:27 pm
Posty: 52
To było tak uruchomiłem model normalnie i po kilku minutach jazdy max 3 zauważyłem znaczny spadek mocy. Próbowałem podjechać do mnie bliżej modelem i zauważyłem lekki dym z pod karoserii. Model jechał już tylko siła rozpędu choć odgłosy dzwiękowe wskazywały ze reaguje na spust gazu. Serwo skrętu działało. Zdjąłem karoserie i zauważyłem że wydobywa się dym gdzieś z okolic zębatki atakującej i odbiorczej, nie byłem w stanie dokładnie określić zkąd. Szybko wyłączyłem model i rozłączyłem pakiety. Dymu już nie było zresztą nie był dużo większy od dymu z papierosa na pewno nie kopciło się z regulatora. Wszystko było zimne na zębatkach nie było widać żadnego zużycia. Wizualnie wszystko wygląda jak wyjęte z pudełka od tamtej pory już go nie uruchamiałem, nie chce go rozbierać na tajle bo potem mi powiedzą ze był rozbierany i to ja coś zle złożyłem.

_________________
Post5
Strada MT EVO S
SAVAGE FLUX 2350


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 1:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2011 1:16 pm
Posty: 83
sowaJK napisał(a):
Fajnie żarło i zdechło. 3 ładowania i zjarany silnik Kolejne złe doświadczenie z produktami hpi ( koła się odkręcają i zchodzi z nich lakier) badziewie i tyle !!!


Co do kół, mój sposób jest taki, zalewasz hexy w feldze klejem modelarskim czy jakąś inną kropelką (byle nie było w żadnym wypadku luzu, hex musi być sztywno w feldze) i koniecznie dokręcaj nakrętki na klej do śrub. Odkręcona nakrętka to najmniejszy problem, ciesz się. że nie zjechałeś gniazda na hexy na okrągło. Po tym zabiegu możesz zapomnieć o problemie

Tak BTW to przy uszkodzonym silniku czy reglu trzeba odsyłać cały model na gwarancje? Trochę idiotyczne to..

_________________

SC10 4x4 KIT Team Associated
HPI Baja 5B SS - sprzedam lub zamienię na E-Revo BL
HPI Savage Flux HP
Losi Mini Desert Buggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL