Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:36 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:36 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: co lepsiejsze
PostNapisane: N lip 03, 2011 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
witam wszystkich ,to taki mały temacik ,co myślicie poczekać chwilkę na nową vorze czy hot bodies ve8 z mamba 2200 bedzie OK :evil:

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 5:49 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
witam , i co podpowie mi ktoś co wybrać ?

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 7:34 pm 
Offline

Dołączył(a): So mar 28, 2009 5:43 pm
Posty: 368
Lokalizacja: Lublin
Tak jakby zły dział, szybciej odpowiedz dostaniesz w dziale "co wybrać?"
A wracając do twojego pytania. MOIM zdaniem lepszym wyborem jest vorza chociażby dlatego ze ma aluminiowa płyte podwoziową. Ale ja bym kupił HB D8 i zrobił konwersje.

_________________
Jammin x2 CRT PRO z Ninjoo
Jammin x2 CRT z Mamboo
Moja Galeria
Sprzedam części do Jammina x1/x2 CRT ---> PW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 10:05 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
WITAM ,czyli co ta podłoga jednak lichutka jest ,powiadasz że konwersja była by wskazana ?.a dla czego?

ale d8 jakie ?
HB-D8 Kit
czy
HB-D8 Atsushi Hara Edition Kit

ooo i oto jest pytanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2011 11:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
sebaluba1 napisał(a):
konwersja była by wskazana ?.a dla czego?

a to dlatego, że D8 występuje tylko w wersji spalinowej.
Hara Edit różni sie kilkoma szczegółami od "zwykłej" wersji. http://www.hpieurope.com/kit-info.php?p ... 76&lang=en
Brałbym Hara Edition
sebaluba1 napisał(a):
czyli co ta podłoga jednak lichutka jest

To nie tak, że jest lichutka, ale parę juz na świecie sie złamało. Wszystko zależy od tego co będziesz robił z modelem, jesli zafundujesz mu kilkukrotne spotkanie z krawęznikiem, to może być kiepsko. Jesli jesteś natomiast zawodnikiem, który ładnie ląduje po każdym skoku i jeżdzi modelem głównie na torze, to VE8 będzie sobie dobrze radził.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 05, 2011 7:11 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
witam ,to tak samochodzik będzie jeżdził po torze ale co do tych lądowań to raczej jest kiepściutko
wydaje mi się że krawężnik to mały pikuś hihihi młody mój jest de best :twisted:
inferno ve jakoś kiepsko wygląda karoseria za czeła mało pasować wydaje mi się że jest pod gięta


w sobotę jężdził mistrz norwegi moim kyosho i nie wypowiedział się tylko pomarszczył twarz
potem dał nam koła od swojego HB i powiem wam że dzień do nocy
ale i tak powiedział że brak mocy

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 05, 2011 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
a przeciez miałeś oddać do sklepu tego Inferno :D
Nie mają tam w sklepie jakiegoś innego KIT'a zawodniczego poza VE8? Tak żebyś nie musiał się bawić w konwersje.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 06, 2011 8:49 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
witam byłem ,ale gość powiedział żeby się zastanowić czy jest sens żeby dzieciak się uczył na jakimś drogim modelu ,rozmawialiśmy o HB I powiedział o kiepskiej podłodze i ble ble ble ...
i zostawiliśmy go
a co do regulatora to dał od razu nowy nawet nie pytał o nic ,a stary kiedyś tam oddamy przy okazji
ale po kilku wizytach na torze stwierdziłem że to nie to
i właśnie bym kupił coś naprawdę dobrego bo żona się irytuje że 6 aut już jest w domu a tu plany na następny model .
a gadałem z właścicielem sklepu i powiedział że dobrze że nie kupiliśmy VORZY bo czeka na nowy ulepszony model

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 06, 2011 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
sebaluba1 napisał(a):
i właśnie bym kupił coś naprawdę dobrego

w takim razie wybierz któregoś z tych:
Hyper 9e Bump Edition
Mugen MBX6 m-spec ECO
Losi 8-eight-E 2.0

a do tego combo Tekin RX8 z silnikami od 1700kv do 2300kv (2650 też w sumie może być) przy zasilaniu 4S lub 1300kv przy 6S

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 5:13 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
siemka,powiem ci ze te modele co podałeś to lipa troszkę bo u nas niema takich modeli w sklepach
więc co do części może być problem
ps''to jest zacofana Norwegia '' i co teraz ?
POZDRAWIAM

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 5:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Skoro sprzedają Kyosho, to pewnie będą mieli MP9e

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 5:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
no jest coś takiego ale to ma takie same części co to moje gówno ,nie będzie to lipa
za połowę tej kasy co wołają za kyosho mam HB-D8 Kit co myślisz o tym ?
a może rzeczywiście poczekać za nową vorze :!:

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Te podwozie to aktualny mistrz świata, nie bój sie ale lipa to nie bedzie :D
Poza tym MP9, to zupełnie nowa konstrukcja w stosunku to poprzednika MP777, a uwierz mi, że nawet do tego modelu RTRowemu Inferno VE jest bardzo daleko.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Kupując MP9e lub któryś z wczesniej wymienionych modeli wchodzisz w absolutny TOP zawodniczych buggy. Jeszcze jest ASSO RC8e Factory Team :)

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 07, 2011 6:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 25, 2010 5:55 pm
Posty: 250
a co to jest za model ?
X-Ray 808E 1:8 Electric buggy

_________________
slash ultimate
team losi XXL
FG BAJA 4WD
B-44.1 tekin
RC 8.2E tekin
KO PROPO EX 1 KIY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:36 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL