Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 02, 2008 11:39 pm
Posty: 356
Lokalizacja: Warszawa
Siemka, otóż w moim bonzerku (stary ale jary) kręci się łozysko w obudowie. Wszelkie mi znane sposoby wykorzystałem ale dalej jest to samo. Czy znacie jakies sposoby lub kleje które pomogą utrzymac łozysko na miejscu ?

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 8:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 9:55 pm
Posty: 464
Lokalizacja: Biłgoraj
Jeżeli ca zawiodło co najwyżej żywica.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
Emm ale w jakiej obudowie ? Najlepiej łożysko wyciągnąć , wyczyścić , odtłuścić obudowę od środka no i łożysko od zewnątrz. Oczywiście nasmaruj łożysko specjalnym olejem , bo może jest zatarte - wtedy wymień na nowe. Pozdrawiam Kuba

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 30, 2011 8:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 02, 2008 11:39 pm
Posty: 356
Lokalizacja: Warszawa
Łożysko jest nowe. Wsio jest czyste. Ale się kreci na wale w obudowie silnika ele.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 30, 2011 11:48 am 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
Myślę że to jest po prostu wada silnika, średnica otworu na łożysko jest za duża w stosunku do wymiaru łożyska i jest ono luźne, czego skutkiem jest kręcenie się łożyska w obudowie ;) Możliwe że wcześniej było jakieś zapiaszczone łożysko, które wyszlifowało na większy wymiar.

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 30, 2011 2:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 05, 2010 9:43 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Częstochowa
Lub spróbuj wkleić na ten klej ja go stosowałem i polecam http://www.loctite.rufus.pl/?4,loctite- ... -mocowania

_________________
Gm 28
Meccamo Fuel - OFF ROAD 25%
HB
Spektrum
GRP
Lightning stadium 2 pro / Serpent Cobra T


1/10 2WD
buggy brushless
GG:41248220


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL