Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:44 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:44 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: So kwi 02, 2011 2:07 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 8:36 am
Posty: 105
Witam, mam pytanko dotyczace apki 2.4Ghz HB-GT-2, mianowicie apke mam nowa i problem polega na tym ze w modelu spalinowym kiedy trzymam kolo skrecone kilka sekund aut. wlacza sie servo(gazu) nie bylo by problemu gdyby to bylo z hamulcem ale on dodaje gazu.
Podlączajac tyen zestaw do modelu trialowego moge trzymac 10s czy min i nie ma problemu.
podlaczalem 2 odbiorniki problem ten sam. Baterie naladowane,nawet zmienilem na alkaliczne energizer, w modelu to samo. Podlaczajac apke 27mhz problem rozwiazany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 02, 2011 3:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 6:04 pm
Posty: 561
Cześć. Wina tkwi w prądzie;) Jest za małe napęcie. Dolny zakres napiecia w jakim może działać elektronika to 4.8V, ale w tedy juz pojawiają się problemy - zakłócenia, drgania serw itp. Lepiej jest mieć pakiet 6V (akululatorki AA mają po 1.2V, 4x 1.2V = 4.8V). Musisz kupić makiet Nimh do odbiornika składający się z 5 cel 2/3A.

_________________
`| Mugen MBX6T | Ninja JX21 | RB C6(†) | Futaba 3PM-X | BLS451 | BLS352 | Pro-Line | AKA |´®™


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:44 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL