Hmm, chyba w ogóle zaszła pomyłka,
Kamik47 Ty regulowałeś sprzęgło przy skrzyni, czy przy silniku, mi to wygląda na pękniętą sprężynkę, tą w sprzęgle przy silniku. Gdy silnik jest na bardzo małych obrotach, klocki rozchylają się i po prostu łapią kubek, ponieważ nic nie ogranicza klocków. Sprawdź też łożyska w kubku (zębatka atakująca),możliwe, że się zatarły
Pozdro
Cytuj:
Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy.
Mówimy o czymś zupełnie innym, nam chodzi o sprzęgło przy silniku, (zębatka atakująca) czyli ta mniejsza
_________________
Revo 3.3 | Acoms 40 | Shaft 4.1 | GRP | Tower Pro | BB 25 % ---->
SPRZEDAMLajt 2 pro full carbon -->
SPRZEDAMMilanówek pod WaWą
GG
13507818 - pisać, chętnie pogadam
Sprzedam części
SAVAGE XSS