Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 6:34 pm
Posty: 23
Witam !
Ostatnimi czasy na portalu Allegro.pl zauważyłem aukcję (raczej był to petrol) samochodu, który miał budę od Hummera i stał przy butelce po piwie marki Żywiec ;P (nie jest to reklamą ;P ), aczkolwiek nie mogę teraz tej aukcji odszukać...stąd pytanie do Was -> może ma ktoś tą aukcję w zakładkach, lub wie kto sprzedawał w/w model.
Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 11:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 4:00 pm
Posty: 72
Historia przegladarki?
Szukaj na Allegro?
Szukaj w zakonczonych?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 18, 2010 9:46 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 6:34 pm
Posty: 23
Heh, wykorzystałem już wszystkie w/w opcje...niestety historia przeglądarki jest upadłą propozycją, gdyż mam ustawione czyszczenia historii raz na 7 dni, także nie jest ona dla mnie w tym przypadku pomocna...aukcje zakończone, też szukałem, wpisywałem różne propozycje opisu aukcji - bezskutecznie...wydaje mi się, że znalazłem go wpisując "petrol", ale w opcji "szukaj także w opisach", a nie ma takiej opcji przy szukaniu aukcji zakończonych...liczę na Waszą pomoc xD
Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 18, 2010 10:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 11:22 am
Posty: 345
Lokalizacja: Mikołów (Śląskie)
Wejdź na paa.pl tam masz wszystkie aukcje przeniesione do archiwum.

_________________
Baja 5b + mx-3X

Picasa : http://picasaweb.google.pl/NoVaKRC

Pozdrawiam Bartek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 18, 2010 11:16 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 6:34 pm
Posty: 23
Po długotrwałych poszukiwaniach znalazłem model ;) Samochód, o który mi chodziło to http://archiwumallegro.pl/carson_camanc ... 60661.html xD Nie chcę rozpoczynać nowego tematu, więc tutaj proszę Was o opinie na temat tego petrolka.
Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 18, 2010 10:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 11:22 am
Posty: 345
Lokalizacja: Mikołów (Śląskie)
Przecież to jest chinol, tania podróbka, jeszcze pisze ze ma oryginał z silnikiem 23cc... Dla Twojej informacji Comanche ma silnik 27cc białe felgi z dużo trwalszego plastiku(te od nitroteka to jakiś gównolit). Comanche(o ile oryginał) to bardzo fajny model, miałem takiego i bardzo miło go wspominam, mimo 2 serw skrętu które sam załatwiłem na własną prośbę to nic się z nim nie działo i jak masz dołożyć to lepiej kupić oryginał bo chociaż kształt części jest ten sam to materiały zupełnie inne, następcą comanche jest Carson CPT o ile się nie mylę.

Pozdrawiam

_________________
Baja 5b + mx-3X

Picasa : http://picasaweb.google.pl/NoVaKRC

Pozdrawiam Bartek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL