Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:09 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:09 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: So gru 11, 2010 3:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 5:48 pm
Posty: 47
Witam na forum!
Problem mam taki jak w temacie.. Dziwne odgłosy wydaje mój e-revo. Kupiony został jako używany, niestety w średnim stanie.

Oto filmik z dźwiękiem: http://www.youtube.com/watch?v=ZQ9rAozQB6A

Co to może być? Silniki? Przekładnia? Osobiście myślę że to właśnie przekładnia, czy wystarczy ją przesmarować? Jeżeli tak, to czym? Zwykły smar wystarczy?

Aha, model z silnikami szczotkowymi.

Pzdr! :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 11, 2010 3:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Pewnie zębatki.
Jak rozpędzisz model to już mniej rzęzi?

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 11, 2010 3:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 5:48 pm
Posty: 47
Wydaje mi się że tak, podczas jazdy chodzi raczej normalnie, przy większych prędkościach.

Co mogę z tym zrobić?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 11, 2010 4:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Pewnie się do tego po prostu przyzwyczaić ;)
Też tak mam.

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 08, 2011 11:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 5:48 pm
Posty: 47
A jednak da się coś na to poradzić.

Wystarczyło nasmarować łożyska silników (dałem smaru na te wystające od tyłu ośki) :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 05, 2011 8:20 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 10:44 am
Posty: 98
A może odbiór i atak były za bardzo dociśnięte do siebie??

_________________
Traxxas Summit
E REVO w koncu z MMM
18-10-2011 pierwsze BL


GG 9378867
https://picasaweb.google.com/pszemeczek49
http://www.youtube.com/user/pszemeczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 05, 2011 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 5:48 pm
Posty: 47
No przecież napisałem, że po nasmarowaniu osiek dźwięki ucichły :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:09 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL