Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 9:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 08, 2010 7:19 pm
Posty: 2
Witam,

Od kilku dni mam problem z napędem w Baja 5b. Konkretnie ze śrubą którą przykręca się zębatkę atakującą. Poprostu ukręca się, część zostaje w zębatce a druga część w kubku. Składam tak mi się przynajmniej wydaje jak należy. śrubę traktuję klejem czekam 24h i odpalam samochód. Po równej płaszczyźnie jeździ, natomiast wystarczy kilka małych nierówności i staje. Nie reaguje na gaz, wtedy wiem żę znów ukręciła się śruba od zębatki atakującej i wypada z kubka co powoduje brak napędu.
Prośba o pomoc, może spotkaliście się z tym.
ps. baja jest nowa po 1 baku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 15, 2010 9:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 17, 2010 9:08 pm
Posty: 85
Jak masz taka podkladke 96704 tu masz nr seryjny ja dalem tylko podkladke i nigdy mi sie nie odkrecila.
jak dokrecalem do owinolem zebadkie recznikie jedne werstwe i zlapalem kombinerkami o dokrecalem na maxa.

_________________
HPI Baja 5Bss /// SPRZEDANA ;(

TRAXXAS Slash vxl 2wd (szatan)
HPI Sprint 2 sport BMW E92 /// M3
GG: 9139535

SORY ZA BŁĘDY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 17, 2010 3:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 08, 2010 7:19 pm
Posty: 2
wymieniłem kubek, zębatkę (uszkodziła się po tych kilku próbach) atakującą i śrubę z podkładką tak jak pisałeś. Przytrzymałem szmatą i działa. Jeździłem dziś i wszystko działa jak należy.
Dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 18, 2010 4:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 17, 2010 9:08 pm
Posty: 85
to dobrze ;]

_________________
HPI Baja 5Bss /// SPRZEDANA ;(

TRAXXAS Slash vxl 2wd (szatan)
HPI Sprint 2 sport BMW E92 /// M3
GG: 9139535

SORY ZA BŁĘDY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL