Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 1:24 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 15, 2010 6:45 am
Posty: 2
Witam,

Po ostatniej jeździe modelem było wszystko ok, chce odpalić wczoraj model a tu koła cały czas się kręcą, OBROTY SILNIKA SĄ ODPOOWIEDNIE, SPRZEGŁO POSLIZGOWE REGULOWAŁEM I TO NIC NIE DAJE, ALBO ZA BARDZO SLIZGA ALBO ZA MOCNO BO NAWET PRZY BARDZO DUZYM USLIZGU KOŁA SIĘ KRĘCĄ NA PODNIESIONYM MODELU.

PROSZE O POMOC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 4:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
Jesteś pewien że na jałowym nie ma za duzych obrotów? Bo to powinno być przyczyną skoro sprzęgło jest ok
I w jakim stanie jest ta sprężynka na sprzegle? Bo mogła się rozciągnąć i wtedy po prostu nie wysprzęgla.

Pozdrawiam

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 5:14 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 15, 2010 6:45 am
Posty: 2
Obroty silnika są ok. na 100% a może nawet troszku za niskie

Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
Oj to może być moja pomyłka - jakie masz sprzęgło? Dwu czy trzy klockowe?
Zasugerowałem się instrukcją do Revo 3.3 w której pokazane jest, że fabrycznie ma sprzęgło dwu-klockowe a tam musi być sprężynka dookoła ;)

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 7:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 14, 2010 4:59 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Warszawa
kamik47 napisał(a):
Obroty silnika są ok. na 100% a może nawet troszku za niskie

Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy.



Masz różne klocki do sprzegła, jak masz 2 klocki Takie to dookoła ściąga je sprężyna , a jak masz 3 klocki albo 4 to do takich klocków są takie inne sprężynki Takie Zobacz czy w 1 przypadku 2ch klockow czy sprezyna jest dobrze naciągnieta na tych klockach, a jesli masz te mniejsze alu albo teflonowe to zerknij czy zadna z tych wygietych sprezynek ci nie pękła. Sprawdz tez czy łozyska na koszyku sprzegła są całe.

_________________
Jammin X2 CRT Brushless /Tekno RC V3/ Mamba monster 2650Kv/ TURNIGY NanoTech/ Hitec/ Spektrum DX3R - Wszystko na sprzedaż!!! http://tiny.pl/q56mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 8:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 5:31 pm
Posty: 132
Hmm, chyba w ogóle zaszła pomyłka, Kamik47 Ty regulowałeś sprzęgło przy skrzyni, czy przy silniku, mi to wygląda na pękniętą sprężynkę, tą w sprzęgle przy silniku. Gdy silnik jest na bardzo małych obrotach, klocki rozchylają się i po prostu łapią kubek, ponieważ nic nie ogranicza klocków. Sprawdź też łożyska w kubku (zębatka atakująca),możliwe, że się zatarły :wink:
Pozdro

Cytuj:
Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy.

Mówimy o czymś zupełnie innym, nam chodzi o sprzęgło przy silniku, (zębatka atakująca) czyli ta mniejsza

_________________
Revo 3.3 | Acoms 40 | Shaft 4.1 | GRP | Tower Pro | BB 25 % ----> SPRZEDAM
Lajt 2 pro full carbon --> SPRZEDAM
Milanówek pod WaWą
GG 13507818 - pisać, chętnie pogadam ;)
Sprzedam części SAVAGE XSS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 10:54 pm
Posty: 325
A to możliwe że mówi o ciernym ;)

Musisz wykręcić silnik, chwycić koło zamachowe i odkręcić tą śrubke co od strony zębatki w wał wchodzi. Zdejmiesz podkładki, kubek i tam ukaże Ci się sprzęgło ;) i sprawdź tą sprężynkę - miałem ten sam problem kiedyś ;)

_________________
TeamC TC02 EVO: Reventon Pro, SP 8.5R, Bluebird, Turnigy, Sanwa

Na sprzedaż skrzynki, organizery, pojemniki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 25, 2010 4:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 4:01 pm
Posty: 101
witam,
nie chciałbym zakładać nowego tematu więc się podłączam do tego
ja mam problem ze wstecznym biegiem...
1. bardzo wolno zmienia przód tył...
od tego się zaczęło, a teraz:
2. do przodu jedzie, a na wsteku nic nawet kółkiem nie zakręci

zmieliłem wsteczny bieg?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL