Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:05 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:05 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:03 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2010 9:41 am
Posty: 84
Witam. W związku iż ONE WAY w moim Trophy 3.5 został uszkodzony i się zaciął na wałku musiałem zdemontować Back Plate. Po zdjęciu onewaya i zalozeniu back plate'a 1 srubkę za mocno dokręciłem i "zjechało się w niej profilowanie pod konkretny rozmiar klucza tak ze nie da sie jej wykręcić. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?? Czy konieczna wymiana silnika?? Czy moze da radę to jakos odkręcić?? Jezeli konieczna jest wymiana silnika to prosił bym o pomoc w znalezieniu takiego samego silnika jak jest seryjnie montowany w Trophy 3.5.

Z góry dziekuje za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 21, 2008 2:57 pm
Posty: 456
Lokalizacja: Nowy Targ
Zrób foto jak to wygląda bo myślę że jak byś kleszczami mocno chwycił to wykręcisz :)

_________________
Moj Model:

Traxxas E-Revo Vxl |Traxxas TQ 2.4ghz|Hitec HS-85MG||Velineon|PQ-2050mah Li-Po 2S|Pro-Line|

Galeria:

https://picasaweb.google.com/116005109159375705293


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:11 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2010 9:41 am
Posty: 84
wiem ze tak by dalo rade tylko problem jest w tym ze w back placie jest otwor i cały łeb sruby w nim siedzi bo przeciez na niego szarpanka jeszcze wchodzi na styk wiec moze byc kłopot.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 3:29 pm
Posty: 741
Spróbuj przykleić śrubę do klucza, tylko jakimś dobrym klejem! Nie wiem, czy te do śrub są mocne, ale może tym. ;)

_________________
TLR 8ight-T 2.0|Alpha Power|AKA|Pro-line|Hitec|Sanwa|Tornado|
TRX Summit 1/16


Ofna Jammin X1 CRT (2010-13)
HPI E-Firestorm 10T (2009-10)


GG:5508782


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:39 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2010 9:41 am
Posty: 84
a Jaki klej byś polecił ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 3:29 pm
Posty: 741
Dowiedziałem się, ze możesz to spróbować odkręcić klejem dwuskładnikowym, czyli na pewno nie kropelką itp. ;)
Ale w sumie żadnego nie znam, bo nie miałem potrzeby użycia. ;p

_________________
TLR 8ight-T 2.0|Alpha Power|AKA|Pro-line|Hitec|Sanwa|Tornado|
TRX Summit 1/16


Ofna Jammin X1 CRT (2010-13)
HPI E-Firestorm 10T (2009-10)


GG:5508782


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 10:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2010 9:41 am
Posty: 84
MA dobry 2 składnikowy. Distalem sproboje. dzieki wielkie za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 11:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2009 3:29 pm
Posty: 741
Napisz jak Ci pójdzie, jestem ciekawy ;)

_________________
TLR 8ight-T 2.0|Alpha Power|AKA|Pro-line|Hitec|Sanwa|Tornado|
TRX Summit 1/16


Ofna Jammin X1 CRT (2010-13)
HPI E-Firestorm 10T (2009-10)


GG:5508782


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 07, 2010 11:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 23, 2010 9:41 am
Posty: 84
dobrze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:05 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL