Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:11 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:11 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor
PostNapisane: So cze 26, 2010 6:38 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Gruby napisał(a):
Jeszcze bede pisal co i jak... eh taka prosta rzecz a przez przypadek to odkrylem jak zaczalem sprawdzac czy z ukladem paliwowym wszystko gra...

Na filmiku z ostatnich zawodów widać jak powinien pracować silnik w modelu Baja. Zwróć uwagę na końcówkę filmu.
Widoczne na filmie tumany ciągnące się za tylnymi kołami samochodu to nie jest efekt brudnego toru tylko ziemia piach i korzenie – wszystko co prawdziwa Baja wyrywa z ziemi po każdym dodaniu gazu.
Wpadnij na zawody. Koledzy z pewnością pomogą ci w doprowadzeniu modelu do ładu – jeśli to tylko możliwe.
Nie znam wersji modelu który kupiłeś ale zobaczymy czy da się z niego wykrzesać coś więcej.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Ostatnio edytowano Cz lip 01, 2010 6:26 am przez HPI Polska, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 30, 2010 5:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
mam takie pytanie bo po co robic podobny temat....mozna kupic kolna w PL czy tylko z Uk i USA ?? jak da rade z pl to plis podac linki bo na nastepne wakacje zebym mial czym sie bawic w Polsce bo jescze nie wiem czy bede tragal swoja hpi baje 5b az z Anglii....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 4:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
placiles za dodatkowa wage bagazu czy wcisnales normalnie w walizke :D ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 8:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
i normalnie przez skana i nic... :D lol zobaczze czy sie da tak u mnie zrobic xD bo w Liverpool to masakra wszystko pod kontorla musza miec...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
sorry bo ja juz zaczynam spamowac xD ale jak zapakowales baje w walizke to musiales wszystkie te plyny odlac ?? np olej do amorkow i takie tam...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 10:24 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Ja wiozłem B44 do USA rok temu i nie miałem żadnych problemów z olejami, elektroniką a nawet li-polami. Model i lipo miałem w podręcznym. W bagażu zasilacz samoróbka, transformator na 230V i apka. Do USA nawet nie przeszukiwali bagażu, a z USA to mi bajzel zrobili, że z półgodziny po walizce szukałem modułu do M11 :), ale nie było problemów.

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 02, 2010 11:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
ja nie bede gadal ale boje sie bo widzialem jak tam szperaja w Liverpool bo juz sam przez to przechodzilem i powiem ze ciezko bedzie.....jak oni mojej matce goraca wode do mleka dla dziecka kazali popic bo se mysleli ze to nie wiadomo co :D a co dopiero z Olejami i smarami....koszta osobnego zakupu smarow w Polsce itd nie sa tragiczne ale to wszystko dodac to setki juz pojda na oleje...i ciekawe kto mi zaplaci jak oni tam konfiskuja wszystko...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 03, 2010 6:57 am 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
To wyślij to w paczce do Polski, szybciej przylecisz niż dojdzie paka.

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 03, 2010 11:14 am 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
jak mi kartka urodzinowa leciała 3 tyg. na Wypie Man a co dopiero z paczką która waży 10 kilo i trochę za takie coś się płaci ale jeszcze nie wiadomo bo może ktoś ze znajomych będzie jechał autem do PL.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 10, 2010 10:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 10:47 pm
Posty: 294
spoko jest,przyjechałem właśnie do Polski dwa dni temu to kurde szkoda gadać koleś jeden podręczny sprawdzał dwa razy bo mu coś nie pasowało ale mi się wydaję że oni walizek tak nie trzepią trzeba będzie spróbować w następnym roku :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:11 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL