Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt cze 15, 2010 6:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 2:57 pm
Posty: 134
A więc jakiś czas temu jeździłem sobie z kolegą po jego wiosce naszymi modelami (Team Associated TC4) po asfalcie ja na standardowej apce 27mhz a on na multiplexie 40mhz jadę sobie asfaltem tak jak pisałem wzdłuż ulicy jakieś 20 30 m i zawracam jadę prosto na gaz i po chwili bez dotykania kierownicy model skręcił sam do kałuży. wody było po sam dach! puki dobiegłem i wszystko porozłanczałem to trochę minęło. wysuszyłem podłączyłem a tu kicha model tylko skręca. z tego wnioskuję że regiel spalony i moje pytanie czy da się jakoś go naprawić? Trochę mi go szkoda bo miał iść do kyosho tf-5.

_________________
Team Associated TC5R sprzedam
Team Associated GT2
Były
Team Associated TC4
Kyosho TF-5
NANDA NRX-18
Mad fighter Tamiya


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 15, 2010 6:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Mógłbyś napisać chociaż jaki to regiel...

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 15, 2010 6:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 2:57 pm
Posty: 134
Jest napisane w temacie LRP AI AUTOMATIC SUPER REVERSE

Rozebrałem go i nie widać czarnych śladów

_________________
Team Associated TC5R sprzedam
Team Associated GT2
Były
Team Associated TC4
Kyosho TF-5
NANDA NRX-18
Mad fighter Tamiya


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 3:07 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
Porządnie go wysusz, tak samo odbiornik, i sprawdź, czy wtyki są ok, bo po kontakcie z wodą czasami zachodzą patyną, czy jakimś innym tlenkiem metalu uniemożliwiającym przepływ impulsów. Zdejmij obudowy i użyj suszarki, ale z umiarem ;). Jak nie zadziała to wtedy można kombinować co się stało.

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 15, 2010 6:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 2:57 pm
Posty: 134
Nic podłączyłem mój drugi regirl NOSRAM Magnum Power Reverse i działa niewiem co sie stało

_________________
Team Associated TC5R sprzedam
Team Associated GT2
Były
Team Associated TC4
Kyosho TF-5
NANDA NRX-18
Mad fighter Tamiya


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL