Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:26 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:26 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 3:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 27, 2009 11:32 am
Posty: 209
cześc mam pare pytań co do dyferencjału w losi xxx-s.
1. czy moge skręcic dyferencjal bez pierścienia uszczelniającego (tej takiej piankowej podkładki) bo nie moge nigdzie dostać nowej kompletnej śruby dyferencjału i tylko jedna mam w 100% kompletną a drugą mam taką:

http://www.scorpio-polska.pl/podrobnost ... &kat_typ=1

tyle ze nie mam tej cienkiej podkładki,pierscienia co wczesniej wspomnialem... i nie wiem czy jesli skręce dyfer bez tego (łożysko oporowe itp. juz mam jakby co..) to moze się cos stać co mogłoby uszkodzić funkcjonalność dyferencjału ?

2. jaka jest różnica między tymi typami śrub dyferencjału:
a) z podkładkami:
http://www.scorpio-polska.pl/podrobnost ... &kat_typ=1

b) ze sprężyną: śruba jest praktycznie identyczna tylko ma mniej podkładek i wzamian tego sprężyne...

_________________
Jeep Rubicon Wrangler JK Trial
Team Losi XXX-S WRC

http://picasaweb.google.pl/Darcoo2010/LosiXXXSWRC?feat=directlink


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:26 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL