Marcin Jasiński napisał(a):
W MX-3 FG już tego problemu z kompatybilnością serw nie ma jak w poprzedniej wersji, którą bardziej polecam zakupić. Serwo na skręt kup DS1015, a na gaz Hiteca 965MG i będziesz więcej niż zadowolony.
Super odpowiedz. Sporego doswiadczenia nie mam, parametery serw jak dla mnie sa super. Zdam sie na Twoje doswiadczenie... Mam teraz jedynie problem ze znalezieniem wszystkich trzech rzeczy w jednym sklepie.
Jesli sa tutaj jacys wlasciele sklepow z mozliwoscia zalatwienia tych przedmiotow prosze o kontakt ;D hehe