Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:31 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:31 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 9:31 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 22, 2010 9:39 am
Posty: 9
Witam!

Postanowione... kupuje nowa elektryke do mojego modelu, Savage X 4,6 SS.
Wybor padl wlasnie na Sanwa MX-3 FHSS, szukalem dobrej, w miare taniej aparatury na 2,4GHz, czy potwierdzicie, ze sanwa sie tutaj zaliczy?

Czytajac fora widzialem wypowiedzi, ze odbiornik jaki przychodzi w kartonie z ta aparatura nie dziala najlepiej ze wszystkimi serwerami. Gdzie moge znalezc liste kompatybilinych serwer z ta aparatura? Szukam poteznego serwa na skret i cos szybkiego na gaz/hamulec. Po ostatnich przygodach z tania elektronika jestem sklonny zaplacic za serwo na skret nawet 400PLN, podobnie ma sie z gazem/hamulcem. Bede bardzo wdzieczny za jakies konkretne przyklady serw dzialajacych z ta aparatura.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 9:46 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Witam!
Może to Ci pomoże w wyborze jakiegoś odpowiedniego:
viewtopic.php?f=34&t=34280

Pozdrawiam!!!

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 10:30 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
W MX-3 FG już tego problemu z kompatybilnością serw nie ma jak w poprzedniej wersji, którą bardziej polecam zakupić. Serwo na skręt kup DS1015, a na gaz Hiteca 965MG i będziesz więcej niż zadowolony.

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 12:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 22, 2010 9:39 am
Posty: 9
Marcin Jasiński napisał(a):
W MX-3 FG już tego problemu z kompatybilnością serw nie ma jak w poprzedniej wersji, którą bardziej polecam zakupić. Serwo na skręt kup DS1015, a na gaz Hiteca 965MG i będziesz więcej niż zadowolony.


Super odpowiedz. Sporego doswiadczenia nie mam, parametery serw jak dla mnie sa super. Zdam sie na Twoje doswiadczenie... Mam teraz jedynie problem ze znalezieniem wszystkich trzech rzeczy w jednym sklepie.
Jesli sa tutaj jacys wlasciele sklepow z mozliwoscia zalatwienia tych przedmiotow prosze o kontakt ;D hehe


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:31 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL