Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: N lut 28, 2010 12:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:38 pm
Posty: 78
Witam.Od jakiegos czasu uzytkuje w/w model w wersji flux.Jako ze lubie sobie nim skakac po pierwszej wizycie w skateparku okazalo sie ze tylna wiezyczka zostala wyrwana z gwintow.wszystkie 4 poszly.Glowkowalem czy moze zrobic nowe gwinty ale po kilku probach efekt nie zostal osiagniety.Rozwiazanie bylo tak blisko :) Otoz zamowilem sruby 3,5cm plus nakretki M3 i skrecilem wiezyczki z calym podwoziem na wylot.Zmiana tak nie wielka,bo tylko sruba z nakretka a efekt tak ogromny.To pierwsza sprawa jaka rozwiazalem.Nastepna jazda takze przyniosla awarie w postaci wylamanych gwintow w przednim bulkhead set.Jak model przy skoku leci na nos to najbardziej obrywa to gorne mocowanie ktore trzyma tez uklad kierowniczy.Tam tez skrecilem na takie dlugie sruby plus nakretki.Dla pewnosci na przeciwko tych wlasnie srub zrobilem tak samo.ten system dziala idealnie.Mysle ze to przyda sie nie tylko w modelu firestorm.Moze nie odkrylem Ameryki i juz o tym wszystkim wiecie,ale chcialem sie podzielic :D

_________________
Reviak - MMM 2200 KV
Caster EX-1.5 PRO - MMM 2200 KV
Łącze sie z tymi potworami za pomocą apki SANWA MT-4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL