Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:32 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:32 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
 Tytuł: który model ?
PostNapisane: Śr lut 24, 2010 2:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 13, 2010 5:15 pm
Posty: 7
Witam!.Mam problem bo chcę kupić model ale nie za bardzo wiem który mam wybrać.Interesuje mnię ile części można kupić jakie silniki itp...itd....Mam na oku 2 modele:

http://www.rcwroblik.pl/Model+Elektrycz ... 01,i2.html


http://www.rcwroblik.pl/Model+E10+RTR+w ... 01,i2.html

bardzo proszę o pomoc I z góry dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 24, 2010 3:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
A nie pomyślałeś, że to nie tan temat, że nie wiemy jaki ty chcesz samochód?(torówka, drift, rally) że nie wiemy ile możesz na niego wydać? że nie wiemy czy masz już ładowarkę/pakiet? nie wiemy również, czy to ma być nowy model czy używany?
Jeżeli chcesz, żeby ktoś Ci pomógł to sam się troszeczkę chociaż wysil, a nie czekasz na gotowe.
Radzę również zajrzeć do takiego magicznego miejsca na forum "Szukaj" na samej górze forum.

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 25, 2010 3:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 13, 2010 5:15 pm
Posty: 7
Mi chodziło tylko który jest lepszy i ile można części kupić tyle a czy to jest drift czy terenówka to z linków można zobaczyć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 25, 2010 8:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 12:25 pm
Posty: 1529
Danielos161 napisał(a):
a czy to jest drift czy terenówka to z linków można zobaczyć

Tak, to można, ale ja się pytałem czy do driftu ma być ten model, czy może zwykła torówka

Co do modeli, to przynajmniej moim zdaniem są to zbliżone podwozia. Na forym z pewnością znajdziesz dużo informacji na temat tych modeli.

_________________
GG: 12795774
Sprzedam HPI Savage X4.6.
Było E-Revo, Savage X4.6, E-Firestorm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 26, 2010 1:57 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 13, 2010 5:15 pm
Posty: 7
dz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 26, 2010 1:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 13, 2010 5:15 pm
Posty: 7
a z częściami jak ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 27, 2010 6:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 8:37 pm
Posty: 305
Nie widzisz na stronce wróblika przy tym modelu napisu CZĘŚCI ZAMIENNE/TUNINGOWE??Jeśli nie to polecam wybrać się do okulisty :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:32 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL