Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 7:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 25, 2010 11:03 pm
Posty: 26
Niestety w tomku tego nie znajdziesz, może w jakimś dodatkowym sofcie ale może być problem, tomki nie lubią się z obcym oprogramowaniem. Takie funkcje masz na pewno w AM i iGO.
Oczywiście nie zaszkodzi pogooglać w poszukiwaniu takiego softu tomka.

_________________
Team Losi XXX-S - rally...
Savage X SS
był:
Himoto RXT-1 na szczęście BYŁ


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 8:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Sorki za glupolawe pytania ale czegos nie lapie.
Przypusmy ze kupie Tomka, i bede chcial wgrac AM, kupiona w sklepie - nie jakis tam duplikat(lekko mowiac) to co, nie bede mogl go wgrac do Tomka???
Chcialbym go wykorzystac w RC, fajnie by blo zmierzyc max V mojego jamnika

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 8:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
wiem ze GPS'y od Gammina mają pomiar prędkości - ale czasme kapkę oszukuje :lol:

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 8:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
TT i Am odpada a już na pewno ci cierpliwości i nerwów braknie żeby to miało sens działać należycie. A ja kupiłem takiego taniego sztrucla od Manty http://pdaclub.pl/index.php?view=articl ... emid=88:52 , dokupiłem kartę na którą wgrałem AM i cokolwiek chcę dograć czy to uaktualnienia fotoradarów co tydzień i mnóstwo innych rzeczy i tak już śmigam 2 rok i na nic droższego nie wymienię bo spełnia swoje zadanie z nawiązką w cenie jak ją kupowałem jeszcze razem z kartą 2GB za 270zł :mrgreen:

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 15, 2010 9:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Marcin, siedzialem tydzien czasu zeby odblokowac Sony, wiec pewnie bede mial cierpliwosc zeby odblokowac TT, ale teraz juz nie bede mial na to czasu(dzieci, zona itp :wink: )
Ale jednak dam sobie spokoj z pomiarem w jamniku, wole postawic na "trafienie do celu"(bez skojarzen :wink: )
Pewnie zaraz odezwa sie osoby ktore twierdza ze nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia, ja taki tez nei jestem ale akurat w tym przypadku stawiam na Tolka Banana(TomTom)

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 16, 2010 10:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 25, 2010 11:03 pm
Posty: 26
w tomku nie zainstalujesz nic innego, tomki jadą na linuxie i nic nie zwojujesz

_________________
Team Losi XXX-S - rally...
Savage X SS
był:
Himoto RXT-1 na szczęście BYŁ


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 16, 2010 11:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Witam.
A więc, jeśli chodzi o soft, to zdecydowanie polecam AM, według mnie lepiej wgrać wersję np., z przed roku niż najświeższą z błędami. Zjeździłem z AM prawie całą Polskę jak i Europę zachodnią (Czech, Słowacja również) i nie zdarzyło się, żeby AM wyprowadziła mnie w pole, obojętnie czy we wsiach, czy w dużych miastach. Oczywiście, jak w każdej navi, kwiatki się zdarzają. Na trzy lata jeżdżenia z AM zdarzyło się to parę razy.
Auto Mapa prowadzi nas tez pieszo, zapisuje nam ślad GPS jak i prędkość max. Kiedyś zrobiłem sobie zapis lotu Lufthansą z Warszawy do Frankfurtu.
Sam posiadam palmtopa z WM, Mio P360. Teściowi kupiłem Mio Moov chyba 500 z zainstalowaną MioMap, ale bardzo szybko zaczął jeździć na AM EU. Odblokowanie Win CE śmiesznie łatwe i trwa ok. 1 minuty.
Plusy: Ogromny ekran, świetny w aucie przy przeglądaniu mapy.
Minus: Gabarytowo duży, więc może być problem, żeby go umieścić na RC
Sam jestem zwolennikiem osobnego urządzenia GPS nie połączonego z telefonem, chyba, że mamy to i to.
Generalnie, byłoby kiepsko przydzwonić modelem w drzewo z podczepionym phonem z GPS, tak co najwyżej rozleci się nam navi i będziemy mieli jeszcze z czego zadzwonić po lawetę :D

P.S. Larki omijać z daleka.

Pozdrawiam.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL