Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Które mocowanie
Ankieta wygasła So sty 30, 2010 10:58 pm
LiPo.001 17%  17%  [ 1 ]
LiPo.002 67%  67%  [ 4 ]
LiPo.003 17%  17%  [ 1 ]
Liczba głosów : 6
Autor
PostNapisane: Śr sty 27, 2010 10:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Cześć!
wymyśliłem 3 mocowania pod lipo, i nie wiem które będzie njalepsze do D4?


http://picasaweb.google.com/Homerazzi55 ... rGsxcu9HA#

z góry dzięki za odpowiedzi :)

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 4:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Nie podales wymiarow a o tez wazne, dlaczego?
bo jak zrobisz takie dziorawe wanienki to jezdzac po piachu bedziesz mial go mnustwo w wanience, pomysl nad pelna wanna, no moze nie dokonca pelna ale chociaz zeby zakrywala 3/4 lipo.
Ja tak zrobilem(fakt ze smigalem bez bocznych oslon no i inny model-jammin x1 crt) a i tak mam piachu pelno po jezdzie, napewno tego sie nie uniknie ale zawsze mniej czyszczenia bedzie.
NAsowa sie teraz pytanie jak z waga wyjdzie

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 4:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
w buggy, przynajmniej moim, jest taki plastki na plycie podwozia od dołu i do tego na rzepy mczuje się do niego karoserie.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Jesli mozesz zrob jakies foto, bo nie bardzo wiem o co ci chodzi

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 7:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
więc otwory w płycie są pozakrywane, i z boku jest rzep do którego przymocowywuje się budę więc otwory w budzie są prawie znikome :) a mam dość ciężkie pakiety więc nie moge zrobić całego zkarytego ;/
a co do tego prentu czy jak tam:) pamietasz?
wysokość 40 mm
średnica 140 mm
i 2
wysokośc 40 mm
średnica 100 mm
jeżeli to nie był by problem :wink:
a foy wstawiam do glaeri(link z 1 postu)

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 9:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Niezle sobie to wymysliles :wink: ale jezdziles juz z tym pomyslem, trzyma rzep jak sie zabrudzi??
Moze masz racje z waga pakietow.
Jutro podjade i zobacze czy maja takie prety, dam ci znac.
Powiedz/napisz jak chcesz zamykac wanienke nr.1, chcesz tam wstawic jakies zawiasy??

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 28, 2010 9:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
myślałem o paru paskach z bardziej elastycznego plastiku.
pomysł nie mój, fabryczny, jak oglądam zdjęcia na oople.com to większość samochodów ma taki kawałek plastiku.
ale sądzie że najrozsądniejsze będzie wybranie LiPo.002 2 wkręcane śruby żeby trzymało od góry, mocowanie do płyty :
z tyłu w miejsce orginalnego słupka od 2 strony jako że wanienka nie może być montowana tak jak z tyłu (zębatka) to słupek przykręcany do wanienki.
mocowanie 3 tylko że bardziej dopracowane, ramka od dołu od góry coś w rodziaju + i przykręcane do 2 słupków no ale nie wiem czy było to wystarczające zabezpiecznie- nie wiem czy będzie się mocno trzymał.
waga to maks 1588 g
ale nie wiem czy prrzed zawodami nie kupię lepszego lipola więc cała wanienka już by nie była potrzebna, a moje 1 zawody to pewnie będzie któraś z ostatnich EMP fjnaie by było jak były by gdzieś w okolicach waw-y :)
nie oorientuje się ktoś czy w ogule zawody Buggy są oranizowane w wawie?

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 9:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
A nie mozesz podniesc oryginalnych poprzeczek do mocowania pakietu?

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 12:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
no właśnie w tym promelm że nie ;/ pakiet kończy się mniej wjęcej na wysokości połowy górnej pólki nad ośką.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ok w takim razie rozsuniesz pakiety na zew tak rozumiem? O bude nie beda wadzic?

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
półka która tam jest będzie podniesiona o około 4 mm i w ten sposób nie będą wadzić o bude i się zmieszczą, tylko że byda pójdzie trochę w górę i nie wiem jak ją podnieść bo z 1 strony mocowana jest to obudowy dyfra.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
W takim razie jak podniesiesz upperdecka to podnies oryginalne slupki do mocowania pakietu i normalnie mocuj pakiet poco kombinowac z robieniem tego od podstaw?

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
no ale 2 sprawa że będzie latał jak go bezpośrednio położę na płycie

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jak odpowiednio podniesiesz slupki i docisniesz poprzeczka to niebedzie latal mozesz dla pewnosci dac ograniczniki od strony walka i od zewnatrz.
Np.
http://www.rctech.net/forum/attachments ... ay-059.jpg

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:19 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL