Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 12:41 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 12:41 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
 Tytuł: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 3:19 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
Witam mam takie autko http://modele.sklep.pl/product_info.php ... ts_id=5377 lecz chcialbym do niego zakupić silnik 12cu czy ktoś może mi podać jakiś silnik z tych co tutaj są http://modele.sklep.pl/index.php?cPath= ... 515622db31 ponieważ nie wiem jaki trzeba kupić a stary silnik mi padł od za dużej zawartości nitrometanu.Normalnie odpalam a tu bum i dym i już nie chciał odpalić.Jak ktoś może mi pomóc to proszę o podanie jakiegoś silnika.Będę wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 3:42 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
Widzę,że 5 osoób tu zaglądalo a nic nie napisało.BŁAGAM pomóżcie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 4:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lip 03, 2008 9:57 am
Posty: 326
Lokalizacja: Lublin Wiek:27
Piotrek12 napisał(a):
Widzę,że 5 osoób tu zaglądalo a nic nie napisało.BŁAGAM pomóżcie.


No dramat normalnie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
eee nie rozumiem,bum i dym? dla mnie bum to jest takie co pol silnika rozrywa :lol:
Po ilu litrach silnik i ile miales nitro w paliwie?

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 5:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
To bum to pewnie była korba ... wpłynęło na to zmęczenie materiału i niska temperatura ...
To ile tego nitrometanu tam miałeś :|

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 7:16 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
Z przykrością stwierdzam,że miałem go około 35% to było tylko na jazdę próbną.Jeśli ktoś może to niech poda nowy silniczek jakiś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 7:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
ILE ? !!
Takiego paliwa się nie stosuje do takich silniczków !
silnik kup może ten który do tej pory używałeś który ma 2cm3 a jak nie to GS R18ST ?
Napisz do sklepu www.modele.sklep.pl z pytaniem : jaki silnik wsadzic do tego modelu i tyle ...

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 8:02 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
A czy mógłbyś mi podać link do takiego silniczka 2 cm sześcienne czyli 2cm3 bo ja nie mogę taki9ego silniczka znaleźć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 8:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
Ok znalazłem czy to ten silniczek w wersji z szarpanką.http://modele.sklep.pl/product_info.php ... ts_id=8334 Będzie on dobry.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 9:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
niech ten silnik spoczywa w spokoju.... :roll:
35% :lol:

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 10:13 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
Piotrek12 napisał(a):
Ok znalazłem czy to ten silniczek w wersji z szarpanką.http://modele.sklep.pl/product_info.php ... ts_id=8334 Będzie on dobry.


Raczej nie, to jest silnik o pojemności 3ccm, może być za duży. Najlepiej podskocz do sklepu i kup identyczny jak miałeś (pojemność 2,11ccm). Prędzej ten http://modele.sklep.pl/product_info.php ... s_id=11946 ale głowy nie dam. Jeszcze mam taką radę, że zabicie silnika otwiera nowe możliwości na zakup czegoś lepszego niż dała fabryka :).

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 10:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 23, 2010 12:36 pm
Posty: 6
A czy jakiś silnik o pojemności 2 ccm do samolotów spalinowych może być czy nie.Bo jak nie to będę musiał kupić nowy silnik podany przez kolegę albo nowe autko.Ja mieszkam na odludziu troszkę w mieście gdzie nie ma sklepów z rzeczami modelarskimi tak więc najbliższy sklep gdzie musiałbym jechać to poznań lub Warszawa.Do warszawy mam 2 godzinyc jazdy do poznania 4.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 11:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 9:17 pm
Posty: 363
kup przez neta,od samolotu yyyy nie-one chodza na 5 procentowym paliwie o ile dobrze pamietam i sa slaaaabbbbeeee
N

_________________
HB IC-8 Truggy | Hitec | Grp | powered by SH
---------------------------------------

Do Zobaczenia na zawodach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: nowy silnik
PostNapisane: So sty 23, 2010 11:38 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
Napisz do sklepu e-mail, z pewnością będą chętni do pomocy, GS-a poza modele.sklep prowadzi jeszcze defena, może będą mieli silniki do modelu Vision, a z pewnością jedni i drudzy doradzą jaki wybrać zamiennik. http://www.defenateam.pl/

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 12:41 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL