Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:31 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:31 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Śr sie 26, 2009 4:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 1:00 pm
Posty: 169
Lokalizacja: Szczecin
Witam.

Ktoś się orientuje ile kosztuje szybka przesyłka samolotem ze stanów paczki powyżej 10 kg ?

_________________
Auto Klub Szczecin Sekcja Modelarstwa Kołowego

Mugen MBX6 ECO
Futaba 3PM
POL-1291


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 26, 2009 5:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
ok.100 $ w 5 dni jest u ciebie

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 26, 2009 6:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Może być dłużej jak trafi na cło a na 99,9% trafi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 01, 2009 9:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 22, 2007 6:34 pm
Posty: 220
Lokalizacja: Katowice
Ostatnio parę części do samochodu ściągałem (waga 10-11kg), 129USD przesyłka, w 4 dni była w PL bo można śledzić na stronie internetowej..tylko potem "cło" i tam prawie 2 tygodnie zanim dotarła do mnie ;)

_________________
GG#10007
HB Cyc TC & Schumacher Mi3 happy user :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 01, 2009 10:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
No bo na granicy PL kończy się cywilizowany świat i zaczyna Poczta Polska + Urząd Celny więc co się dziwić :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 01, 2009 3:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 7:35 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Warszawa
Czas to pieniądz...przy przesyłce kurierem np. UPS'em odprawa celna trwa kilka godzin.

Co do Poczty Polskiej to nie zgodzę się, wszystkie przesyłki dochodzą w 90% na następny dzień, 2 dni to już totalne maksimum. A i pieniądze z pobrań zaczęły przychodzić na konto dużo szybciej niż choćby miesiąc temu, więc jestem jak najbardziej zadowolony z pracy PP.

_________________
RCSQUAD!
...nie sushimy kieszeni!
GG: 3685889

Domeny modelarskie na sprzedaż:
gsracing.pl robitronic.pl etamiya.pl corally.pl castlecreations.pl duratrax.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 03, 2009 7:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Mateusz Kwiatkowski napisał(a):
wszystkie przesyłki dochodzą w 90% na następny dzień, 2 dni to już totalne maksimum.



Lol, nie mogłem się powstrzymać, ciekawie to sformułowałeś ;)

Co do przesyłek, jak zdeklarowana będzie wartość 50$ i dobry opis, to raczej na cło nie trafi (jeśli to coś używanego lub części).

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:31 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL