5.04.2009 jeździłem wieczorem na torze przy Trasie Toruńskiej. Padł mi napęd na tył więc myślę że jak zawsze mocowanie kielichów (wykręcająca się śrubka) a że części nie miałem żadnych przy sobie to model do bagażnika i do domu - planowałem naprawić po świętach. . Potem wyjazd na święta, wracam chcę wkręcić śrubkę i okazuje się że jest nietknięta

- za to zgubiłem wałek napędowy HD od koła
Nie rzucił się komuś w oczy ? Bardzo bym prosił o PW lub na g 8413139
Nauczkę mam taką by zawsze szukać przyczyny awarii przed opuszczeniem toru :]