Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:52 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:52 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 11:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 12:54 pm
Posty: 1380
Lokalizacja: Kraków , Modele : Team Losi LST2
Jak juz bylo to wspomniane, jakies profesjonalne tory odpadaja, tylko takie "zwyczajne" do wlasnego uzytku. Ja proponuje cos w ten desen : http://img110.imageshack.us/img110/4759 ... medto1.jpg , na tej prostej na dole mozna pokusic sie o 3 hopy obok siebie, zrobione tak ze jak ktos da rade, to skacze odrazu 3, a jak nie to np. 2 a jedna przejezdza (w Navan byl rzadek 5 hop pod rzad, dalo rade skoczyc najpierw 3 a potem 2 :P )

_________________
Team Losi LST 2

GG:2247936


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 1:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
Najważniejszą sprawą jest ustalić spotkanie - w konkretnym miejscu. Bo sporo chętnych i zapalonych do pracy jest.
Przez forum możemy gadać wieczność - trzeba się spotkać i wszystko ustalić :wink:
Jestem jak najbardziej za budową i jak pisał mi Wojtek uwzględniając także modele petrol - w okolicach dość trochę ich jest

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 4:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
Bartek Koźbielak napisał(a):
Najważniejszą sprawą jest ustalić spotkanie - w konkretnym miejscu.

Dokładnie , trzeba ustalić bo bez tego się nie obejdzie.

Podest wstępnie będzie zrobiony tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17d ... 7685d.html

Lub po prostu z palet.

Jakieś sugestie poprawki ? Chętnie posłucham , wykorzystam do do późniejszych planów.

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 8:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 12:54 pm
Posty: 1380
Lokalizacja: Kraków , Modele : Team Losi LST2
Dlugi filmik z jakiegos toru w usa czy gdziekolwiek on jest : http://lstvideos.com/11122006/LST_practice_1.wmv
Mozna sie poprzygladac jak mniej wiecej tor jest zrobiony, jakie hopki, bandy itp. itd. Nie jest to jakis mega profesjonalny tor, wiec mozna z niego zaczerpnac moze jakies pomysly :) .

_________________
Team Losi LST 2

GG:2247936


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 8:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
Aaaa... no właśnie co do hopek to allbo je zrobić z desek ? Po prostu pod danym kątem je przybić do jakiejś belki ? iż wydaje mi się że będzie to lepszym rozwiązaniem. Będzie jeden dany kąt a hopa się nie będzie niszczyć.
Czy lepiej by było podsypać ziemią :roll:
Draxan coś link nie chce się otworzyć :?

PS: Tomku , takiej frekwencji to się nie spodziewam :) Bo to nie będzie profesjonalny tor.

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie się się w ten temat.

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: N lut 08, 2009 9:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 12:54 pm
Posty: 1380
Lokalizacja: Kraków , Modele : Team Losi LST2
Jak sie nie chce otworzyc? Ja w niego klikam, otwiera mi sie windows media player i buforuje filmik. Filmik jest naprawde dlugi wiec troche to moze potrwac.

_________________
Team Losi LST 2

GG:2247936


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Pn lut 09, 2009 5:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
No właśnie mi się otwiera sam link a na ekranie biało :( Windows Media Player też nie.
Powracając do hop... czekam na opinie.

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Pn lut 09, 2009 8:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Poszukaj planów torów z zagranicy. To że twój tor nie będzie profesjonalny nie przekreśla tego że może mies kształtu profesjonalnego toru. Lepiej nie uczyć sie na błędach i skorzystać z gotowego.

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 1:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
Trzy plany już są :
Mój , Adama , Draxana ( nieco poprawiony) , jeszcze na pewno się coś znajdzie:
np: http://rallycross.com.pl/gfx/artykuly/f ... 083724.jpg ten tor to akurat mniej techniczny , bardziej pod max prędkość modelu , niż technicznie.
Postaram się oto aby tor był po części szybki , po części hopki , mudle itp.
Trzeba z czegoś wybrać ale to dopiero potem.

Lecz bez spotkania modelarzy to się nie obejdzie.
Pozdro.

EDIT: Także już mamy 5 projektów.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e87 ... 1f1af.html


EDIT !!
Powracając do band , jak to jest z tym ? Firma daje jakieś swoje logo (za pewną zapłatą) ? Czy ja osobiście muszę postarać się o stworzenie swoich. Gdy by było to jakoś nie drogo to chciał bym aby to powstało , jest to jednak bardzo fajna rzecz ;)

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 1:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Planujesz tor o jednorodnej nawierzchni czy cos bardziej urozmaiconego (kostka, trawa, płytki)?

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 3:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
Kostka brukowa jest ale z drugiej strony mojego domu i to naprawdę dużo togo jest :) Jak dobrze plan wypali to będzie tam normalna ziemia. Chciał bym się nico dowiedzieć co i jak z bandami , fajnie by to wyglądało lub zrobić jakiś banner było by lajtowo :D Dać jakiś napis (Zrobić jakieś logo w programie do tego) i zamówić NP. na jakiejś stronce http://www.allegro.pl/item545726326_ban ... od_ss.html np NAPIS: MASTERS OFF-ROAD :?: i jak by ten napis jakoś urozmaicić itp. tp wyglądało to to całkiem ładnie ;) To tylko na razie wstępna propozycja i nie ma tu mowy o jakimś zamawianiu (Jak na razie) I Czy ktoś ma obeznanie w programach do robienia logo ? Np. Photoshop ? Był bym wdzięczny za pomoc..... :wink:
Bandy jak by były chciał bym aby one wyglądały z logami , ORION , TRAXXAS , TEAM LOSI itd. Problem jest w tym iż nie wiem czy mogę udostępnić logo danego producenta. Pozdrawiam.
Lub też podać nazwy znanych for itp.

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 5:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:23 pm
Posty: 1102
Ja bym na razie zajął się budową toru. Resztą możesz zająć się pod koniec budowy..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 5:59 pm 
Offline

Dołączył(a): So mar 18, 2006 10:50 am
Posty: 1081
Lokalizacja: Kielce
Wojtaszekkk napisał(a):
Bandy jak by były chciał bym aby one wyglądały z logami , ORION , TRAXXAS , TEAM LOSI itd. Problem jest w tym iż nie wiem czy mogę udostępnić logo danego producenta. Pozdrawiam.
Lub też podać nazwy znanych for itp.


Jakoś mi się nie chce wierzyć, że zagości do Ciebie Traxxas i powie żeby to zdjąć :mrgreen:

Co do logo’a to mogę coś spróbować zrobić, ale jak powiedział Dorian zajmij się najpierw robieniem toru, bo zapał szybko mija. :roll:

_________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4354773


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 6:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 6:41 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Libiąż
Dorian Karczmarzyk napisał(a):
Ja bym na razie zajął się budową toru. Resztą możesz zająć się pod koniec budowy..


Tak , jednak poszczególne części chce zrobić na początku aby potem o tym nie myśleć.

To na na razie wstępne "projekty". Nie zdecydowałem się jeszcze który będzie , ale z czasem się wybierze. Jest to jednak ważna rzecz , przecież będziemy na którymś z tych jeździć :) (Jeśli wszystko pójdzie w porządku :wink: )


1: http://img110.imageshack.us/img110/4759 ... medto1.jpg
2: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e87 ... 1f1af.html
3: http://rallycross.com.pl/gfx/artykuly/f ... 083724.jpg
4: http://img101.imageshack.us/my.php?imag ... wkadq9.jpg
5: http://picasaweb.google.pl/wpabis/TorRC ... 5084879266

Pozdrawiam.

PS:Mateusz ... nie martw się mi zapał nie zniknie :wink:

_________________
Nitro Rustler + Sanwa MX-3S , Rustler VXL + LIPO + Spektrum DX3E
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano Cz lut 12, 2009 7:06 pm przez Wojciech Pabis, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: TOR RC
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 6:38 pm 
Offline

Dołączył(a): So mar 18, 2006 10:50 am
Posty: 1081
Lokalizacja: Kielce
Dla mnie bez dwóch zdań projekt nr. 5

Edit:
Już wszystko wiem, i dalej głosuje na nr 5.

_________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4354773


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:52 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL