Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm Posty: 1002 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witam. Nie pomyliłem działu z góry piszę do moda.
Jest taka propozycja:
Co tydzien spotykamy się ekipą w PG 15 (10-ciny) na 90 minut treningu elektrykami na sali. Sala nie jest wielka ale wystarczy nam na poczatek. Przy załozeniu ze bedzie nas 5 osob koszt to 15zł (za 90 min). Sala ma "gumowy" parkiet wiec po przetarciu na mokro bedzie przyczepna.
kontakt do mnie:
gg 1646597
kom 668932671
pm lub cokolwiek.
Jezeli deklarujesz się na to wstępnie proszę wpisz się w temacie z częstotliwościamy swojej apki / apek.
Wstepnie powiedzmy co tydzien w niedziele o 20:00.
EDIT 1: (niektorzy koledzy nie maja dostepu do tej częsci forum wiec pisze za nich i za siebie)
- ja spectrum (bóg wie jaki model)
- Mateusz 27.255 (tt-01)
Ostatnio edytowano Wt lis 11, 2008 8:45 pm przez Rafał Iłendo, łącznie edytowano 1 raz
|
|