Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:18 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 12:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 22, 2008 6:32 pm
Posty: 66
Witam gdzie w polsce można dostać części do modeli Conrad ?? z Niemiec nie uśmiecha mi się płacić za droga wysyłke.

_________________
Hpi Rush Evo
Thunder Tiger Eb4 s2
Hpi Savage .21


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 3:11 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 14, 2007 4:23 pm
Posty: 180
Lokalizacja: Sieradz
Dołączam się do tego pytania!!!

_________________
dydur


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
klik

zadzwonić trzeba pod numerek i popytać, skoro rozprowadzają modele to i części mieć powinni.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Ostatnio edytowano Śr lip 30, 2008 10:41 pm przez Wojtek Sadowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 8:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
a niby każdy myśli :) prosta rzecz skąd. Po 1 conrad to tak naprawde podwozie carsona CS-4 / smartecha jakiegos tam. Wszelkie częsci są kompatybilne a więc .... brawo można je dostać na www.tamiya.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 31, 2008 8:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
tak... tylko taniej, i to duzo, chlopakowi wyjdzie sciagac od niemca, bezposrednio z conrada, niz kupic w ATA... sorry ale oni tam maja ceny z kosmosu...

sam ten temat przerabialem...

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 31, 2008 10:21 am 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
niewiem czy ostatnio ogladales strone ata ale ceny idą w dobrą strone. Częsci też nie są bardzo drogie bo np. sprzeglo kosztujace u niemców 10 euro u nas kosztuje 50zł.... sorki ale taką marżę zamiast dlugiego czekania znieść potrafię.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 01, 2008 11:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
aa i jeszcze jedno... byc moze conrad jest robiony w tej samej fabryce co carson i moze smartech ale jednak sa duze roznice w czesciach... mn zawieszenie, obudowy dyfrow.... niby dyfry mechanicznie pasuja z carsona ale czesci conrada sa o niebo lepszej jakosci... np talez i atak...

konkludujac imho polecam zakupy u niemca....

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 03, 2008 8:33 am 
Offline

Dołączył(a): N cze 22, 2008 6:32 pm
Posty: 66
Witam napisałem do conrad.pl no i mają niektóe części np.


,,Witam,
art 225689 jest dostępny
można go u nas zamówić w cenie brutto 349,00."

Z niemiec kosztuje 79,95 + wysyłka


Wychodzi 248 zł bez wysyłki zależy jeszcze od kursu euro.

wysyłka niech kosztuje 40 zł

to za 288 no niech bedzie 290 ;) mamy części za które w conradzie zakrzyczeli nam 349 zł pozdro wybór należy do was.


Lepiej z zagranicy ściągać częsci pozdro.


Ps. Jak będziecie cośzamawiali od nich to pisać do mnie gg:440220

_________________
Hpi Rush Evo
Thunder Tiger Eb4 s2
Hpi Savage .21


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL