Więc buszując po necie ostatnimi czasy (wczoraj

) natknałem się na temat z pozoru nieciekawy - modele w skali 1/18. Nie owijając w bawełnę zechciałem załatwić sobie taki modelik, bo ceny nie największe i wogule fajne toto. Szukając info o M18 XRAY i HPI MRS4 - wybraniu mrs4 ze względu na tuning i.......dobra już sie zamykam

Pod spodem link do zabójczego filmu z udziałem MRS4. 16mb ma ale polecam. Po obejrzeniu radzę udać się na strone
http://www.aktionrc.com i obejrzeć galerię.
Dla niecierpliwych: film jak i stronka traktują o przeróbce na carbon i różne mocne dupierelki podwozia MRS4. W sumie nic specjalnego gdyby nie fakcik, że ta przeróbka umożliwia (czyt. zmusza) do instalacji silnika 540 ^^ zamiast 280 to BAAARDZO miła alternatywa ^^ zalecają silnik 27T jednak piszą, że 5T też będzie pasował

oczywiście trza dokupić aluminiowe hop-upy chociażby takiego zawieszenia bo standardowe pójdą do piachu odrazu, ale zawsze

no i taka sytuacja, wyprzedzić kolegę z modelem 1/10 swoją miniaturką nie zdarza się często
rozpisałem się. sorx

ps. chciałem dać to do micro, ale do tuningu pasuje to wybitnie

a oto filmik
http://www.isocorpinc.com/~quietfly/540/video/aktionrcvideo3.wmv