Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pt paź 19, 2007 12:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 2:09 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Bochnia
Witam.
Kupie podwozie modelu onroad w skali 1/8.
Podwozie dobrze jak by było z karoserią i kołami.
Nie interesuje mnie silnik i elektronika.
Czekam na propozycje.

Podwozie ma mieć 3 dyfry i napęd poprzez wałki ( czyli rozwiązanie takie jak w buggy lub truggy )
Model ma być do rally

Zresztą podwozia buggy tez mnie interesują ale bez kół i karoseri.

_________________
TC4/Novak SS5800
HB Lightning GTX2/MM+7XL
Losi XXX-T ESC4s + ???
Losi Micro Desert/Xcelorin 10250KV
Lama V3 :)


Ostatnio edytowano Pt paź 19, 2007 1:41 pm przez kurzy79, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Serpent
PostNapisane: Pt paź 19, 2007 1:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Serpent 950 , sporo części zapasowych , komplet nowych kól, cena 1000zl . tel 501500120


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 20, 2007 11:33 am 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
mam 2 podwozia buggy, kyosho mp7.5 jeden z pelnym tuningiem (okolo 15-20L przejechane), a drugi bez tuningu, ale ma troche czesci z MP777 (przejechane 5-10L)

za tego nowszego chcialbym 550 pln, a za starszego 450


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 30, 2007 6:42 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
350zł za podwozie HSP + 2 silniki 2,5ccm + karoseria + koła

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 30, 2007 8:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 2:09 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Bochnia
nie wiem co ta za podwozie HSP. proszę o wiecej szczegułów

_________________
TC4/Novak SS5800
HB Lightning GTX2/MM+7XL
Losi XXX-T ESC4s + ???
Losi Micro Desert/Xcelorin 10250KV
Lama V3 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 30, 2007 8:07 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Sorki, pomyłka - to model 1:10 a nie do 1:8

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:09 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL