Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:37 am

Teraz jest So cze 27, 2026 2:37 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 3:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 8:51 pm
Posty: 409
Lokalizacja: Gdynia
Robienie pakietu z AA to chyba najgorsze co mogłeś zrobić.
Zwykłe paluszki nie wytrzymują wysokich prądów pobieranych przez modelarskie silniki, więc nic dziwnego, że jeździłeś na nich 10 minut.

_________________
Zabawa zaczyna się dopiero od 22.2V

https://picasaweb.google.com/ZIP18PL/OF ... 1274863186


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 5:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
kupuj najlepeij intellecty, gp lub sanyo

np http://www.allegro.pl/item168924442_pakiet_7_2_v_intellect_sc_3600.html

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 10:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
no narazie mam tronic R14 2szt 3500mah i GP 4szt AA2700mah. bo nie mam kasy na pakiet narazie:) troche mnie pociągnęła aparatura i model:)

Ps. wiem!!! że 3500 z 2700 to głupie rozwiązanie ale narazie brak funduszy :p
:twisted:
A co powiecie o pakiecie VIPOW 3700mah za 80zł?

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 2:37 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL