Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 1:18 am

Teraz jest So cze 27, 2026 1:18 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn sty 29, 2007 4:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
Jaki akumulator w dobrej cenie? :idea: Nie chcem już szosować moją tl01 15 minut. :evil:

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 29, 2007 5:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Hmn, takie pytanie, to ile bys chcial szosowac?? 15 minut to wg mnie bardzo duzo.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 7:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
No 15 minut jak jadę na pierwszym biegu. :twisted: Odpowiedzcie na moje pytanie.


P.S. Pomyliłem się

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Ja mam LRP 3600 za 139 zł i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli się o niego dba o potrafi naprawde przyspieszyć model i to dość długo (na TT jeżdże na nim 30-40min).
Polecam

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 3:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
To chyba kupię ten aku. :twisted:

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 6:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Polecam. Jedynym minusem są straszne kabelki(twarde), ale to i tak pewnie wymienisz :) Poza tym pakiet jest dosyć duży w porównaniu np. do JetPack 1600 i w CC-01 nie mieści się zbytnio, ale tak będzie z każdym aku o większej pojemności.

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 9:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
Dzięki. (czy zmieściłby się do tl01?) :P

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 10:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Co prawda nie mam TL, ale myśle, że tak :) Wątpie żeby w tym modelu nie zmieścił się taki akumulator, ale zmierz najlepiej jaka jest długość tego miejsca na akumulator, a ja powiem tobie jaki długi jest ten LRP.

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 8:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm
Posty: 280
Lokalizacja: YelonkY
długość niema znaczenia. najważniejszy jest obwód.
generalnie wszystkie markowe akkusy maja problem by sie zmieścić w tl.
jedyne rozwiązanie to pilnik i trzeba dostosować tl do akku.

jak jezdzisz na "sypkim" to akkusy bedą sie potwornie klinować, wystarczy kilka ziarenek piasku i np swojego GP 3700 wyjmować musze młotkiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 9:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
E to bierze się taśmę i na chama się klei :P

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 2:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
amonsul napisał(a):
jak jezdzisz na "sypkim" to akkusy bedą sie potwornie klinować, wystarczy kilka ziarenek piasku i np swojego GP 3700 wyjmować musze młotkiem.


Mam szosówkę. Powiedz mi o ile aku ok. powiększy prędkość w samochodzie. :roll:

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 4:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
Moze się myle ale charakterystyka będzie podobna lecz będzie przebiegała w zwolnionym tempie ;)
Jakby co poprawić mnie ;)

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 7:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 7:43 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Toruń
Nie no mam dwa pakiety i różnica przyspieszenia między jednym, a drugim jest ogromna... 1600 ledwo pzyspiesza, a 3600 wyrywa na starcie :) Prędkość maksymalna zostanie raczej ta sama :) ale nie na to się patrzy bo żadko kiedy się ją wykorzystuje :D

_________________
TT-01, CC-01, TA-04S
Shadow Sqad
Forum TorunRallyTeam
Serwis Modelmania- strona padła- informacje zostają przeniesione na forum TorunRallyTeam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 8:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 7:36 pm
Posty: 337
Dzięki wam wszystkim! :P

To kupuję pakiet. :wink:

_________________
TB-02R
Novak GTX
TRINITY COBALT 8T
YOKOMO DRIFT D-1 15T

WSZYSTKIE MOJE RADY WYKONUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 17, 2007 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Witam!
Kto jakie baterie poleci jakieś gotowe do lutowania, lub zwykłe AA też można zlutować:) (nie widze problemu). Prosze o porady chodzi, o małą cenę ale żeby bateria miała taką pojemnośc jaka jest podana! (pojemnośc min to 3A) Mam teraz zlutowane AA niemieckiej firmy Max Cell 3200mah, i nie wiem czy to wina ładowarki, czy baterii (że za bardzo nie znana firma - dziadoska) bo tylko 10min da się pojeździć. mam TT-01. Ładowarkę mam Sony z Kamery (8,4V i 1,5A) Tylko myślałem nad tym że ona ma chyba jakieś zabezpieczenie i nie ładuję do pełna:( lub jest przystosowana bardzie do aku od kamery.

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 1:18 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL