Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:07 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:07 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 7:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 1:12 pm
Posty: 237
Lokalizacja: Warszawa
silnik od savage 4.6 ss

cylinder siedzi cholernie mocno i nie chce go uszkodzic

co do gaźnika to odkrecilem tylko srubke ktora byla ponizej i z tylu patrzac od gaznika

_________________
Mariusz Obarski - GTR Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 8:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Całkowicie nie odkręcaj te śrubki wkręć ją i trochę wepchnij wtedy powinna cofnąć się opaska gaźnika i powinien wyjść tylko uważaj z czystością. Cylinder wyjmij najlepiej zapałką lub wykałaczką włóż zapałkę w któryś port i następnie rzekręć kołem zamachowym i cylinder powinien się wysunąć.

Wszystkie te próby robisz na swoją odpowiedzialność pamiętaj. Ja tak robie i narzazie jest dobrze
pozdrawiam i życze powodzenia

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 28, 2003 10:10 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gorzów wlkp
Michał Zieliński napisał(a):
Cylinder wyjmij najlepiej zapałką lub wykałaczką włóż zapałkę w któryś port i następnie rzekręć kołem zamachowym i cylinder powinien się wysunąć.



Zapałka się nie połamie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 1:12 pm
Posty: 237
Lokalizacja: Warszawa
Michał Zieliński napisał(a):
Całkowicie nie odkręcaj te śrubki wkręć ją i trochę wepchnij wtedy powinna cofnąć się opaska gaźnika i powinien wyjść tylko uważaj z czystością. Cylinder wyjmij najlepiej zapałką lub wykałaczką włóż zapałkę w któryś port i następnie rzekręć kołem zamachowym i cylinder powinien się wysunąć.

Wszystkie te próby robisz na swoją odpowiedzialność pamiętaj. Ja tak robie i narzazie jest dobrze
pozdrawiam i życze powodzenia


zapalki nie mialem ale taki patyk do ciasta zdal egzamin, niezly patent, wciaz walcze z gaznikiem chodz nie wiem po co, chodzi tylko o wymiane lozyska w silniku

dzieki za pomoc

_________________
Mariusz Obarski - GTR Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 26, 2006 8:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Zamiast zapałki można użyć też opaski zaciskowej:)
Jeśli chodzi o wyjęcie gaźnika to puknij lekko w śrubkę mocowania gaźnika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 9:24 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Zeby wyjac gaznik nie tylko musisz odkrecic srube ale takze wyjać te dwa czarne koleczki....

Pozdro

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:07 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL