Już wiem
Stwierdziłem że to nie moga być ustawienia bo są fabryczne, więc podszedłem do tego jako elektronik
No i znalazłem, w nadajniku potencjometr od "kierownicy" jest do bani.
A teraz mój problem jest taki, dałęm nowy potencjometr na kabelkach z boku i wszystko działą, tylko tego starego nie potrafie wymontować, odkręciłem śrubki ale wygląda to tak jakby oś potencjometru byłą dodatkowo sklejona z osią kierownicy
Ma ktoś jakis pomysł bo niechce tego połamać
ps.
Dodam że apka jest nowa prosto z rcmart'u, jednak tu widać co to "made in china"