Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 11:54 am

Teraz jest So cze 27, 2026 11:54 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: So mar 11, 2006 5:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2005 8:24 pm
Posty: 480
Lokalizacja: RC Team Katowice
Mam taki problem,
servo skrętu uzyskuje maksymalne wychylenie już po ruchu 3mm w którąś strone kólkiem na apie.
Czy da się to jakoś "rozciągnąć", bo z tym to się nie da precyzyjnie sterować

Edit:
Dodam że w jedną strone jest bardziej a w drugą mniej czyli,
jak skręcam w lewo, to jak prawa krawędź ramienia felgi znajdie się jakby na środku przycisku trymowania to servo jest max wychylone, w drugą strone jak lewa krawędź ramienia felki zrówna się z prawą krawędzią przycisku trymowania

_________________
XRAY M18
HS81, Trinity Cobalt 16T, MAMBA 6800kV, Trinity Micro Monster, SX3R, MX3s 40MHz

RC WORLD TEAM KATOWICE

http://www.rcteamkatowice.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 12, 2006 3:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2005 8:24 pm
Posty: 480
Lokalizacja: RC Team Katowice
Już wiem
Stwierdziłem że to nie moga być ustawienia bo są fabryczne, więc podszedłem do tego jako elektronik

No i znalazłem, w nadajniku potencjometr od "kierownicy" jest do bani.
A teraz mój problem jest taki, dałęm nowy potencjometr na kabelkach z boku i wszystko działą, tylko tego starego nie potrafie wymontować, odkręciłem śrubki ale wygląda to tak jakby oś potencjometru byłą dodatkowo sklejona z osią kierownicy :cry:
Ma ktoś jakis pomysł bo niechce tego połamać

ps.
Dodam że apka jest nowa prosto z rcmart'u, jednak tu widać co to "made in china"

_________________
XRAY M18
HS81, Trinity Cobalt 16T, MAMBA 6800kV, Trinity Micro Monster, SX3R, MX3s 40MHz

RC WORLD TEAM KATOWICE

http://www.rcteamkatowice.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 12, 2006 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2005 8:24 pm
Posty: 480
Lokalizacja: RC Team Katowice
Już go wymieniłem, było to zamontowane metodą wepchnij grubszą metalową ośke do mniejszego plastikowego otworu.

Jest dużo lepiej ale jeszcze nie idealnie, musze kupić jakiś pożądny potencjometr albo kupić worek zwykłych i zrobić selekcje

_________________
XRAY M18
HS81, Trinity Cobalt 16T, MAMBA 6800kV, Trinity Micro Monster, SX3R, MX3s 40MHz

RC WORLD TEAM KATOWICE

http://www.rcteamkatowice.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 11:54 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL