Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:01 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 6:01 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 19, 2006 11:12 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 10, 2004 9:49 pm
Posty: 201
Lokalizacja: Warszawa
Artur Groszkowski napisał(a):
Tajemnica, jak bede mial sprzet na polce to wtedy napisze :)


Brawo Arturze do zobaczenia na zawodach.

_________________
rcBziom <- Spotkania, filmy, zdjecia, artykuly, wyniki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 2:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Piotr Augustynowicz napisał(a):
1. zastanów się nad dostępem do części zamiennych
2. uwierz w ten model
3. tuning - przede wszystkim polega na maksymalnym zmniejszeniu awaryjności modelu

Pozwolę sobie dorzucić jeszcze jeden punkt-możliwości ustawień modelu. Artur, chyba jesteś bagusiarzem, więc nie będę tłumaczyć o co chodzi :wink:

P.S. Wałbrzych nie jest daleko od Brzegu, więc może chcesz zasilić szeregi naszego klubu? :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 2:29 pm 
Offline
IWAN
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 24, 2004 10:15 pm
Posty: 339
Lokalizacja: Gdańsk
Taa, a wracając do teamtu to mimo, iż Artur już pewnie dawno zamówił Swój model, na przestrogę innym dodem, że Savage SS 4,6 doskonale nadaje sie na zawody, wystarczy tylko trochę go utwardzić i obniżyć. Od nowego sezony pojawię sie z TEAMem z 3-miasta na jakiś zawodach i nie tylko z Savagem, liczę na dobrą zabawę, szkoda tylko, że Polska taka długa i szeroka, mieli byśmy trochę bliżej :)

_________________
Stowarzyszenie Pomorskich Modelarzy Helipad TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja jestem w klubie Klodzko, a co do modelu to jeszcze nic nie jest zamowione :)

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 20, 2006 5:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
W klubie UKS Sudety Kłodzko mamy tylko jednego zawodnika posiadjacego MT i dopiero bedzie pierwszy raz swoim MT na zawodach
w Czechach na hali.Postanowilismy z Arturem rozkrecic OFFROADY
rowniez o klase MT .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 4:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
Decyzja jest taka: brat - savage x, ja GS SUT PRO.

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 6:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 1:23 pm
Posty: 252
Lokalizacja: Warszawa ; Samochody :Traxxas E-MAXX , HPI Savage SS 4,6 , HPI Hellfire, Xray m18
a moze hellfire - BARDZO BARDZO fajny :) ;)

_________________
Wpadnij na moja strone :
http://www.jasiek.plywanie.net
Zobacz moje aukcje :
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1735509

SPRZEDAM SAVAGE 4,6SS za 1000pln


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 6:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
Moim zdaniem ten hellfire nie jest wart tych pieniedzy.

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 6:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 1:23 pm
Posty: 252
Lokalizacja: Warszawa ; Samochody :Traxxas E-MAXX , HPI Savage SS 4,6 , HPI Hellfire, Xray m18
Prawda ze cena nie jest mala u nas , ale nie wiem czy widziales go " na zywo " naprawde jest fajny i wydaje mi sie ze daje wieksza frajde niz savage czy inne MT zwlaszcza ze masz zamiar jezdzic w zawodach ....??

_________________
Wpadnij na moja strone :
http://www.jasiek.plywanie.net
Zobacz moje aukcje :
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1735509

SPRZEDAM SAVAGE 4,6SS za 1000pln


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 6:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
No mam zamiar troszke pojezdzic w tym sezonie. Ale wyda sie te 2700zl i teraz trzeba wywalic z niego silnik oraz cala elektronike, sprzedac za grosze i znowu dolozyc troche $ :)

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 7:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 1:23 pm
Posty: 252
Lokalizacja: Warszawa ; Samochody :Traxxas E-MAXX , HPI Savage SS 4,6 , HPI Hellfire, Xray m18
z tego co slyszalem silnik moze zostac klasa OPEN a co do elektroniki to prawda...
moze trzeba sprobowac jakos zalatwic sobie ten model po nizszych cenach ( sciagnac z innego kraju albo co )

_________________
Wpadnij na moja strone :
http://www.jasiek.plywanie.net
Zobacz moje aukcje :
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1735509

SPRZEDAM SAVAGE 4,6SS za 1000pln


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 7:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
GS juz zamowiony, wiec przy nim zostane :)

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 10:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
czemu nie jammin crt :lol: ? czyli kolejna osoba w MT OPEN ? :D

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 10:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
Tak :) kolejna w open i kolejna w standart :D

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 03, 2006 11:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
No tak to mamy kilka najlepszych modeli w tej klasie zobaczymy co się będzie działo i jakie będą lokalizacje jesli chodzi o miejsca powodzenia !!! dla wszystkich

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 6:01 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL