Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:03 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:03 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
PostNapisane: Cz sty 29, 2004 7:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 1:23 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Swidnica_____ auto:Tamiya TL-01
mam zamiar koopic model ale nie znam sie na podwoziach jak mozecie to podajcie jakies adresy z opisami albo sami mi opiszcie i powiedzcie ktore najlepsze pod wzgledem ekonomicznym (cena/jakosc)
POZDRO

_________________
TL-01 - Wkońcu :))
Moj gg: 4698286


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 29, 2004 7:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Jak chozdi ci o niską cene to np. TB-01 powinno ci wystarczyć albo TL-01 albo HPI Sprint

TL-01 to podstawowe podwozie firmy tamiya nic nadzwyczajnego ale zawsze coś
TB-01 Lepsze od TL-ki pod wieloma względami i ma bardzo przydatną przykrywke kiedy zasuwasz po błotku lub wodzie itd. (typowe podwozie rally)
Sprint Także podstawowy model ale firmy HPI sam w sobie nie jest zły ale prawie nic o nim nie wiem.

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 1:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 1:23 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Swidnica_____ auto:Tamiya TL-01
Olo napisał(a):
Jak chozdi ci o niską cene to np. TB-01 powinno ci wystarczyć albo TL-01 albo HPI Sprint

zalatwil byś mi Olo ktorys z tych za niska cene??
(jak najtaniej)
i bym byl wdzieczny za naped na jedna oś :))))
tez bym sie cieszyl jezeliby byl caly zestaw od razu do jazdy :))))
Z GORY DZIEKI!! :D

_________________
TL-01 - Wkońcu :))
Moj gg: 4698286


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 1:49 pm 
Offline
!!-kYOsho puRe teN-!!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2003 11:49 am
Posty: 976
czemu jedna os?? 4wd sa szybsze tylko troszke na przyspieszce dostaja...

_________________
Post ten napisałem, aby nabić licznik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 1:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Ja tego nie załatwie ale o HPI Sprint pytaj Marka Kusiakiewicza (admina strony) TL-01 i TB-01 możesz szukać na www.allegro.pl albo w dziale giełda.

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 2:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 28, 2004 1:24 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Wołomin
Panowie
A jak sprawa ma się z zakupem.
Samemu składać czy zakupić cały model?

SIBI 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 2:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
zalezy co lubisz czy miec gotowe czy sam skaladać

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 3:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 28, 2004 1:24 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Wołomin
Wolałbym sam złożyć.
Ale chodzi mi o koszta.
Czy są porównywalne czy składanie jest dużo droższe???

SIBI 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2004 3:25 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
zazwyczaj podwozia do skladania sa drozsze, bo sa robione dla zawodnikow, tzn bez silnika, aparatury, i ma wiecej dodatkow ktorych fabrycznie nie ma, ale to nie jest regula


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 01, 2004 11:12 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 2:29 pm
Posty: 641
Lokalizacja: Poznań
norbi napisał(a):
czemu jedna os?? 4wd sa szybsze tylko troszke na przyspieszce dostaja...

Raczej na odwrót..... No chyba, że masz słaby silnik, to wtedy rzeczywiście napęd na 4 będzie zżerał moc.

_________________
www.rcds.prv.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 01, 2004 11:16 am 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
chociazby dlatego ze jest wiekszo obciazenie silnika, bo dodatkowy dyfer, i jeszcze kilka rzaczy, ale ogolnie, 4 wd jest leszpy na zakretach, a na przyspieszeniu i tak pokona przod naped


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 01, 2004 4:16 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Mi-Mix napisał(a):
norbi napisał(a):
czemu jedna os?? 4wd sa szybsze tylko troszke na przyspieszce dostaja...

Raczej na odwrót..... No chyba, że masz słaby silnik, to wtedy rzeczywiście napęd na 4 będzie zżerał moc.


Nawet przy slabym silniku, jesli mdoel nie ma duzych oporow to lekko idzie a na 2 WD nie idzxie jechac...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 01, 2004 4:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 9:03 am
Posty: 590
Lokalizacja: SAVAGE 25 ALU KOMPLET WAHACZY, PRO LINE 40, MASHER 40
Jak bedziesz mial tl. tb czy sprinta to zawsze mozesz odlaczyc ktorys z napedow chociaznie polecam:P

_________________
MOTOPARKAcademy - Formula Renault 2000 Racing Team


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 01, 2004 4:35 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Mi sie na zaowwodach "odpiol" i jechalem z napedem na tyl i wcale fajnie nei bylo... chociaz mam tylko greena


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:03 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL