Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 16, 2006 5:59 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
hmmm piszesz tak jakby prawdziwe Triale odbywaly sie za pomoca wielkich elektryków prowadzonych przez pracowników energetyki .
Oczywiscie ze trzeba maksymalnie zmniejszyc predkosc pojazdu
i to jest wlasnie wyzwanie dla napedu spalinowego !!!!!
rozumiem tez ze zalozenie silnikow bezposrednio na mosty bardzo ulatwia konstrukcje ale takze oddala znacznie od pojazdow w skali 1:1 a chcialbym zbudować wlasnie cos co jest jak najbardziej do nich zblizone
tylko czasu mi trza od groma !!!!!!!!!!!!!!! a tego w zadnym supermarkecie za zadne pieniądze sie nie dostanie !!!!!!
dlatego uwazam ze TXT jest najbardziej zblizony do 1:1 ( wprawdzie nie do trialowego ale do monstera ale zawsze !!! )

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 16, 2006 6:06 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
kurcze - nie moge jakos w jednym okienku sie znaleźć
co do Mad Force juz go mam - ale niestety troche brak mu wstecznego ale faktem jest ze jest naprawde dobry w wolnej jezdzie po trudnym terenie !!!!!

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 16, 2006 6:56 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
to nie chodzi o to ze spalinowe sa do szybkiej jazdy, tylko o to ze silnik spalinowy ma bardzo niekorzystna do tego krzywa momentu obrotowego, gdzie obroty przypadaja na wysokie obroty, i laczac to ze sprzeglem odsrodkowym, przy niskich obrotach jest relatywnie maly moment obrotowy.
A co do TXT, co tu testowac, to trzeba jezdzic :D:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 16, 2006 7:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
Dlatego do wspinaczki dobry jest Clod lub TXT .... no chyba ze ktos lubie malutkie modele - wtedy TLT. (sa oczywiscie inne modele ktore tez da seie przerobic na crawlery) Zresztą wystarczy wejsc na forum www.rccrawler.com i zobaczyc po ilosci postow ktore modele sa popularne w tym temacie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 10:57 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
http://www.rccrawler.com/1year.h

podana strona zaprzecza waszym twierdzeniom
tu jest spalinowy clod.....
i o wlasnie takiego mi chodzi !!!!!!!!!!!
a myslalem ze mam cheć na cos "wywrotowego"
a "tam" juz wszystko zrobili hehehe

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 10:57 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
http://www.rccrawler.com/1year.htm

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 11:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
Gdzie widzisz spalinowego Cloda ?

A nawet gdyby był to zawsze sie znajdzie jakis zapaleniec co przerobi elektryka na spalinke :D Tylko ze do wspinaczki jest to kompletnie niepotrzebne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 12:19 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
na tej stronie masz zdjecie faceta
potem sa obok siebie TXT dwie foty
a potem pojedyncza fota spaliny
i na dole po lewej tez jest spalina
ja lubie słyszeć jak pracuje silnik i dymek leci - takie spalinowe zboczenie
pozatym latwiej mi na daleka wyprawe zabrac paliwo niz prąd !!!!

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 2:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
No rzecz gustu :)

Nowe fotki nowego zawieszenie ... zapraszam :)

http://www.clodtalk.com/viewtopic.php?p=148010#148010


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 1:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
I filmik ... malo widac ale mniejwiecej ukazana jest nowa buda (jeszcze nie pomalowana)

http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=07ISW ... 1ZWMN50V2O


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 2:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
Nowa buda .... WRESZCIE :D

http://img523.imageshack.us/img523/3374/f3505hz.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 6:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
jeśli mogę wiedzieć od jakiego modelu to jest buda? Pod jaki model jest dedykowana? Jest może pod savage?

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 10:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 09, 2004 5:49 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Sosnowiec
Hmm .. pod jakas spalinówke :)

Niestety zle przygotowalem powierzchnie pod malowanie i cała farba mi złazi ... :o


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 12:03 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 10, 2004 9:49 pm
Posty: 201
Lokalizacja: Warszawa
Dostałem dziś fotki od Janusza
Tamiya TXT zapraszam:
www.rcBziom.spec.pl

_________________
rcBziom <- Spotkania, filmy, zdjecia, artykuly, wyniki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 12:19 am 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Janusz, jesli bedziesz jechal do Nowego Sacza na rozpoczecie sezonu, to wez TXT, pojezdzimy troche!! :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL