Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 2:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 10:56 am
Posty: 58
Lokalizacja: ona sie tu wziela
Olo składasz i masz!! Zrób swój model aby choc troche poruszal kolami a my Cie nagramy i wpuscimy na stronke.

pozdro

_________________
Rasta Squad
www.rastarc.pl
Najlepsza stajnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 3:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Tak ale silnik nie gotowy a pakiet dalej uszkodzony :( Jeżeli ktoś zna zakład zgrzewający takie rzeczy niech powie (mówie tylko o Warszawie)

P.S Tylko niech ktoś załatwi mi albo zapasowy silnik albo pakiet.

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Ostatnio edytowano Wt sty 27, 2004 5:03 pm przez Olo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 3:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 2:29 pm
Posty: 680
Lokalizacja: Warszawa
Dobra to gdzie wreszcie chcecie to zorganizować?I może ktoś by dał potem (jeśli można)numer komury że gdybym dostał zaćmienia to żebym mógł was zlokalizować co do centymetra......

_________________
Powoli ale w dobrą stronę kieruje się odbudowa Losi, może w końcu po 6 latach powróci do życia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 4:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Ja załatwilem Parking kryty Carrefour-a ale szukaj tam gdzie hałas ale i tak dużo czasu ci to nie zajmie bo jest podzielony na dwa.

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 5:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 13, 2003 5:53 pm
Posty: 408
Lokalizacja: z Warszawy!!!
tylko niezapomnijcie o filmie bo ja jade do tarnowa i mnie niebedzie :cry: a chce zobaczyć co ciekawego sie działo

_________________
Michał Lewandowski vel siwy58 Warszawa
X-Ray T1 EVO2, X-Ray M18, TL-01 RallY :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 5:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Dobra koniec rozważań przechodzimy do praktyki czyli w sobote mamy teoretycznie początek ferii i moja propozycja

Carrefour Bemowo ul. Powstańców Śląskich 126 godzina najlepiej 10:00 bo 3 (ostatnie pietro bedzie wolne.

Komuś pasi mówić Będe komus nie pasi mówić swoja propozycje i nic więcej bo sie pogubimy.

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 7:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 2:29 pm
Posty: 680
Lokalizacja: Warszawa
Dobra to ja na 100% będe.Tylko nie dziwcie sie jak przyjade 10.30 bo będe grzał z Targówka autobusem 170.A one często to raczej nie jeżdżą.....

_________________
Powoli ale w dobrą stronę kieruje się odbudowa Losi, może w końcu po 6 latach powróci do życia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 7:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Ja chetnie bym przyjechał tylko czy mozna przyjechac papatrzec bo reke złamałem i nie moge jeździć . Olo daj gg .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 8:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Ja nie mam nic przeciwko 4093666 z resztą ostatnio też tylko patrzyłem
no bo.... (a co ja będe gadał)

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 8:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 13, 2003 5:53 pm
Posty: 408
Lokalizacja: z Warszawy!!!
Qrde szkoda że akurat są zawody bo bym sobie chętnie z wami pośmigał :(
Tylko niezapomnijcie o filmie!!! :D

_________________
Michał Lewandowski vel siwy58 Warszawa
X-Ray T1 EVO2, X-Ray M18, TL-01 RallY :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 8:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
No to tżeba zaprosić ekipe Rasta

Rasta mam nadzieje że sie zjawicie nawet jeśli musieli byście brać kogoś ze sobą :D

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 27, 2004 10:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 8:28 pm
Posty: 345
Lokalizacja: Warszawa
Prawdopodobnie ktos Was stamtad wywali ale co tam :wink: Radze od razu isc na czesc parkingu najbardziej oddalona od sklepu. Sprawdzone miejsce, ale strasznie slisko :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 28, 2004 9:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 10:56 am
Posty: 58
Lokalizacja: ona sie tu wziela
No to Rasta Squad bedzie w komplecie!!!! Pakietow mamy troche, wiec Olo nie ma problemu, z silnikiem gorzej.
no to do zobaczyska w sobote o 10 rano na Bemowie 3 pietro parkingu
pozdro

_________________
Rasta Squad
www.rastarc.pl
Najlepsza stajnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 28, 2004 10:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Paweł napisał(a):
Prawdopodobnie ktos Was stamtad wywali ale co tam :wink: Radze od razu isc na czesc parkingu najbardziej oddalona od sklepu. Sprawdzone miejsce, ale strasznie slisko :lol:


Nikt nie wywali już gadałem z ochroną

Do RastyRC- Na parkingu krytym na Powstańców Śląskich 126 oczywiście :D Ale do rzeczy: Będe miał silnik lecz potrzenuje lutownicy i konektorów typu Philips od 3mm do 4mm nie wiem jakie są konkretnie bo nie mieżyłem

Jak by ktoś nie wiedział co to konektory Philips to dla ułatwienia powiem że kiedyś bardzo często pojawiały sie w podzespołach pralek (i nie mówie to o frani :D )

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:46 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL