Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:50 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:50 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
 Tytuł: obrazek
PostNapisane: Pn sie 29, 2005 3:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 9:17 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Otwock
Moim zdaniem powinno być coś takiego w profilu "przeglądaj" żeby nie trzeba było swojego dzieła :) wżucać do netu ale poprostu "dodać" z komputera. Często tak jest na forum.
może to małe ma znaczenie ale ma ;-).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2005 4:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
zgadzam się , ja żeby dodać awatar musiałem bloga zakładać ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2005 9:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2004 3:17 pm
Posty: 731
Lokalizacja: Szczecin
Nie wiem czy wiecie panowie, ale żeby to forum szybko się ładowalo itp. to serwer rcauto nie mzoe być napchany obrazkami (bo forum jest tak duże, że będzie ładować z 5 min.).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 29, 2005 9:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
[quote="Mario3"]Nie wiem czy wiecie panowie, ale żeby to forum szybko się ładowalo itp. to serwer rcauto nie mzoe być napchany obrazkami (bo forum jest tak duże, że będzie ładować z 5 min.).[/quote]

Do dlaczego ty masz obrazek? Najpierw zobacz u siebie a dopiero pouczaj innych

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2005 7:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Mario mial na mysli obrazki znajdujace sie na serwerze rcauto, a nie te ktore znajduja sie na oddzielnych serwerach. Wiec najpierw sie dobrze zastanow, a potem pouczaj innych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2005 10:15 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Ja powiem tak:
Bez avatara da się żyć, bo tu chodzi o to żeby poradzić się kogoś a nie to zeby mieć avatar.
Pozatym ci co mają wolniejszego neta (np. ja) mało kiedy już wchodzą na np. rcfan bo tam to ładuje się i ładuje i załadowac się nie może :?

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2005 10:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2004 3:17 pm
Posty: 731
Lokalizacja: Szczecin
Lord- na polaku nie uczyłeś się, że są różne znaczenia odpowiedzi? Źle odbierasz moje myśli. Piotr zrozumiał o co mi chodziło. Więc następnym razem zastanów się 2 razy zanim coś palniesz!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2005 10:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 31, 2004 9:03 am
Posty: 120
Lokalizacja: Sandomierz
lol blog?! ludzie www.imageshack.us i po sprawie ;) trzeba sobie ulatwiac zycie i nie ciagle pod gore ;)

_________________
TT-01. Rajdówka.
And the main motivation is to compete for victory, it's not to come 3rd, 4th, 5th or 6th.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:50 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL