Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:14 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:14 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Cz wrz 04, 2003 5:40 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Jakoś nikt nie kwapi sie z dopisaniem uwag co do strony :(
Chyba że wszystko wszystkim pasuje :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2003 4:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Test !!!!!!

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2003 5:10 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
To go najpierw wstaw.... Mi chyba dziala, a nie jest go trudno wstawic... tylko musi miec to co pisze... wymiary 80x80 i rozmiar do 6 kb. Jak bedzie mail inne to chyba Ci sie go nie uda wstawic...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2003 5:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 8:28 pm
Posty: 345
Lokalizacja: Warszawa
poza tym, w profilu masz napisane czy masz emblemat, czy nie masz, wiec nie sprawdzaj na forum...
PS
Zmien ten podpis.... to jest forum RC, a nie meneli spod monopolowego...
jakas kultura tu obowiazuje....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2003 5:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Nie mam tak małej foty :(

A podpisu już nie powinno byc

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2003 6:00 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
A masz przynajmniej Painta? tam mozna soibe zmijszyc, ale to nie bedzie takie piekne znowu.... ja mam corela i jak zmiejszylem zdjecie o sporych rozmiarach, bo mailo chya bwiecej nic 800x600 to wyglada niezle na emblmacie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 06, 2003 9:28 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Jak chcesz to mzoesz mi podeslac to zdjecie to Ci je zmiejsze.... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 06, 2003 2:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Daj e-mail to ja ci dam fote albo wejdź na gadulca :D (gadu-gadu)

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 23, 2003 7:38 pm 
Powinni jeszcze dodać troche filmów i adresy klubów w wiekszych miastach typu:Poznań,Warszawa,Kraków,Gdańs,Szczecin itp.To by bardzo ułatwiło sprawe.A co jaakiś czas (rok-półtora)zrobić lifting stronie.Bo ldziom zacznie sie nudzić strona po roku i przestanie na nią wchodzić.Ale może ktoś ma inną teorie.


Góra
  
 
PostNapisane: Wt wrz 23, 2003 8:02 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Cytuj:
Powinni jeszcze dodać troche filmów i adresy klubów w wiekszych miastach typu:Poznań,Warszawa,Kraków,Gdańs,Szczecin itp.To by bardzo ułatwiło sprawe..


Cytuj:
Co do filmów: będą filmy (mam troche naskładanych). Adresy klubów w wiekszych miastach? No z tym, może być problem bo takowych jest mało ale postaram sie umieścić te które są i działają..


Cytuj:
A co jaakiś czas (rok-półtora)zrobić lifting stronie.Bo ldziom zacznie sie nudzić strona po roku i przestanie na nią wchodzić.Ale może ktoś ma inną teorie.


Co do liftingu stronki - w przygotowaniu i to już niedługo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 24, 2003 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 2:01 pm
Posty: 2331
Lokalizacja: ------->Warszawa<------- Auto: Tamiya TA04Pro
Tylko niech kolorki zostaną :D

_________________
Olgierd Krupiński - Tamiya TA04 Pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 01, 2003 5:40 pm 
No to super.Wydaje mi sie że jak tak będzie to napewno ta strona będzie bardzo popularna.W sumie i tk jest ze względu na to że występuje w pierwszych 10 linkach na prawie każdej wyszukiwarce.A w netspinie to jesteś 1 linkiem na liście.No ni na koniec sorqa za to że mówiłem to w trybie "musicie","konieczne",potrzebne" itp.To są tylko moje sugestie i jaeżeli zarządzicie inaczej to i tak sądze że dużo ludzi będzie odwiedzać tą strone. :oops: :D :D :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 08, 2003 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 2:29 pm
Posty: 680
Lokalizacja: Warszawa
Kurde dlaczego nikt tu nie pisze?Czyżby wszystko pasowało????Nie drażni nikogo to że nie nie ma działu początkującym?W sumie mi tam to nie przeszkedza ale to troche dziwne.Dziwne że od klku(nastu) dni nikt na te forum (chodzi o ten temat) nie zagląda.DZiwne to troche 8)8)8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2003 12:44 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Dział dla Początkujących ruszy ale dopiero od przyszłego tygodnia - jak sie wyrobię w czasie to od soboty wieczór (mówie o nadchodzącej sobocie :) )

Niestety, dużo pracy i nie zdążyłem go odpowiednio zmodyfikowac pod nowy wizerunek stronki.

Wszystkich zainteresowanych najmocniej przepraszam

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 19, 2003 4:30 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Kiady na stronie pojawią się zdjęcia z Nowego Sącza? :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:14 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL