Witam.
Więc mam kilka rzeczowych pytań.
1. Czy traxxas nitro rustler używa z przodu hexów czy koła są na panewkach wew. ( ew. łozyskach) i potem na oś zaklada się je.
2. Czy opony przednie i tylnie maja taki sam offset i czy beda pasowały zamiast siebie
3. Nie chcę zwęzonego tyłu i szerszego przodu( rozstaw kół) a chcialbym kupić takie kółka :
wdlg producenta
przód:
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... XCME2&P=ML
tył:
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXCME3&P=0
Czy aby zniwelować różnie rozstawu osi moge użyć na tył kół przednich ? czy nie ? ( zresztą nawiązanie do poprzednich pyt z hexami)
4. Czy ktoś wie gdzie moge dostać jakieś w miare " uniwersalne" mocowanie silnika klasy 540?
5. Wiem że wszystkie te opony "powinny" byc na hex 12mm ale pisze w opisie tylko ze pasują do modeli truck associated i tutaj pytanie bo asso ma bardzo mocno węższy tył niż przód (nawiązuje do pytan poprzednich) jak zrobic zeby to zniwelowac kupujac takie opony jak w linku?
Proszę o odpowiedzi.
Pozdrawiam Rafał