Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: N gru 16, 2007 5:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
Witam.

Więc mam kilka rzeczowych pytań.

1. Czy traxxas nitro rustler używa z przodu hexów czy koła są na panewkach wew. ( ew. łozyskach) i potem na oś zaklada się je.

2. Czy opony przednie i tylnie maja taki sam offset i czy beda pasowały zamiast siebie

3. Nie chcę zwęzonego tyłu i szerszego przodu( rozstaw kół) a chcialbym kupić takie kółka :

wdlg producenta

przód:
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... XCME2&P=ML

tył:
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXCME3&P=0

Czy aby zniwelować różnie rozstawu osi moge użyć na tył kół przednich ? czy nie ? ( zresztą nawiązanie do poprzednich pyt z hexami)

4. Czy ktoś wie gdzie moge dostać jakieś w miare " uniwersalne" mocowanie silnika klasy 540?

5. Wiem że wszystkie te opony "powinny" byc na hex 12mm ale pisze w opisie tylko ze pasują do modeli truck associated i tutaj pytanie bo asso ma bardzo mocno węższy tył niż przód (nawiązuje do pytan poprzednich) jak zrobic zeby to zniwelowac kupujac takie opony jak w linku?


Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam Rafał


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL