Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
Tak jak w temacie ... Co o tym sądzicie? Zawsze podobał mi sie kurz spod kół :D:D Ale nie taki jak offroady tylko właśnie rally ...
Myślicie że TC4 bo wsadzeniu większych amorów , miękkkich sprężyn dałby rade? Jak jest z zawodami? Jeździ ktoś tam w ogóle?

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 10:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
nie jesteś osamotniony, jakby były możliwości do RALLY to pierwsze co bym zrobił to pozbył sie revo. :wink:

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 10:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Co do zawodów to w Toruniu jest Rallycross . Forum toruńskich modelarzy:
http://www.torunrallyteam.fora.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 7:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
Aha ok ;] Ale jakoś bardziej mnie kręcą wyścigi po torze...
I nie widzi mi się zabardzo TC4 w rally...ten model jest taki jakby...
delikatny? Chyba sobie odpuszcze bo nie mam zadnego terenu do rally...
No to pozdro ;]

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 10:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm
Posty: 280
Lokalizacja: YelonkY
co do rajdów tu znajdziesz wyczerpujące wyjaśnienia co i jak:

www.losdesperados.waw.pl

a co do tc4 to mieliśmy jednego zawodnika tym modelem w wersji torowej co prawda ale radził sobie nieźle. oraz TC3 startujące regularnie i model ma wielki potencjał


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 11:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
jakby tak jeszcze spaliny były....

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 11:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
A jakie podwozie jest najlepsze?

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 12:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm
Posty: 280
Lokalizacja: YelonkY
niema takiego. w zasadzie każde podwozie nadaje sie do rally, wszystko sprowadza sie jak jesteś zawzięty w produkcji osłon.

u nas najwięcej jest TA-04 i TT-01 w Czechach X-reye w stanach losi i tc3,4,5.

bardzo fajne modele ma jeszcze kyoscho i Academy STR-4 Rally F


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 1:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 10:01 am
Posty: 488
Lokalizacja: Boronów (25 km od Częstochowy)
TB-01/02 tez są dobre bo są dobrze osłoniete szczegulnie TB-01 ma całą wanienke przykrytą pokrywa ;) kiedys duzo ludzi jezdzilo tlkami :D :D

_________________
GG:5694681


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 4:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm
Posty: 280
Lokalizacja: YelonkY
niestety poziom zawodów i zawodników sie podniósł i teraz i rally wymaga dobrego wózka :)

:wink:

TL i TB zostały wymienione na mniej zawodne i szybsze model. teraz występują jako powrót do korzeni (sentymentalne powroty) na niektórych rajdach. (przynajmniej u nas)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
a dlaczego tl jest zla?

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 4:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 10:01 am
Posty: 488
Lokalizacja: Boronów (25 km od Częstochowy)
tl to przestarzała konstrukcja :D teraz stosuje sie inne rozwiazania konstrukcyjne, prawie wszystkie modele maja konstrukcje wanienkowa z centralnie umieszczonym walem jest wieksza rozpietość w stosowaniu przełozeń co daje wieksze mozliwosci uzytkownikowi ;)

_________________
GG:5694681


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
uhm, ale tlka sie prowadzi lepiej niz ttka :)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 6:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 11:16 pm
Posty: 280
Lokalizacja: YelonkY
TL ma szereg zalet, szczelna lekka konstrukcja z prawie idealnym rozkładem masy. świetne możliwości podniesienia zawieszenia a w połączeniu z HOP-UPEM LONG SPAN SUSPension daje też doskonałe prowadzenie. (lub zaadoptować zawieszenie z TA-04, TB-02)

w porównaniu do TT :) ma sie rozumieć ale wystaw TL np do wyścigu z TB-02 i nie dasz już rady.

dodatkowo TL jest upierdliwa w serwisie przedniego dyfra (przeniesienia napędu) i niestety dość awaryjna. (słabe plastiki które wietrzeją z czasem i stają sie jeszcze łamliwsze) a to dopiero początek listy słabości.

sam swoją karierę zaczynałem na TL-01 i dopóki chłopaki jeździli na TB-01 i TT dawałem im rade. ale w konfrontacji z TA-04, TC3,LOSI xxx-s g+, Pro4 rally, Academy Rally czy Kyoscho Pureten nie ma szans. a takie podwozia teraz wystawia czołówka rajdowców na Mazowszu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 2:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 27, 2007 3:32 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Gdańsk
spoko, ja na zime przerabiam moje TC4 na rally z części TC3 rally. dłuższe wachacze, półośki i amory a pozatym "błotniki" i wanienka wzmocniona aluminium. jak skończe to wrzuce fotki...

_________________
Associated TC4 TEAM + NOVAK GTB + Velocity 5.5R
Associated RC10 WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL