Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 10:52 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 10:52 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 29, 2007 8:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 22, 2006 12:43 pm
Posty: 822
Lokalizacja: Lublin
IMO jak ci sie spieszy leć do jakichś ciepłych krajów i dotrzyj silnik dobrze albo teraz docieraj ale licz sie z tym ze za kilka miechów będziesz musiał zmienić silnik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 29, 2007 11:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 31, 2006 2:31 pm
Posty: 406
Lokalizacja: Katowice/Giszowiec Modele: Cyclone Moore Speed DRIFT
Ludzie co to za pomysł wogóle docierać zimą... Nie dość że odmrozisz sobie łapy to jeszcze nie wyregulujesz silnika dobrze... Co innego docieranie w garażu ocieplanym ale z drugiej strony gdzie komu się tak znów śpieszy? Nie lepiej poczekać do tej wiosny, zrobić to na świeżym powietrzu, podczas słonecznego dnia??

Moja opinia jest prosta: w tym sporcie robienie czegoś na szybko i niedokładnie nie prowadzi do niczego dobrego!! (Wiem z autopsji;p)

Pozdrawiam

PS. Zamiast myśleć czy się uda dotrzeć silnik czy nie lepiej weź narzędzia i po majstruj przy modelu. Jak to twój 1-wszy model o masz akurat całą zimę na przestudiowanie instrukcji i przeanalizowanie modelu!!

_________________
HB Cyclone Moore Speed DRIFT Edition - EZRUN 9T - JRXS3
POLISH DRIFT MANIACS RC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 9:47 am 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 1:09 pm
Posty: 113
pierwszy ale jest już u mnie dwa latka :wink: znam go na wskroś :wink:

_________________
miki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 12:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Jareczku, dobrze gadasz :D



Oparłbym sie na doświadczeniu ludzi "mądrzejszych " ode mnie w tej dziedzinie, a nie zarzynal silnik przy ujemnych temperaturach ( dla przykladu moje sh w lecie mialo temp 130*C, a teraz przy temp -2*C nagrzewalo sie max do 60-65*C wiec jak widac, metoda temperaturowa zupełnie sie nie sprawdzi.
Ja swoją S5 docieralem w lecie, czyli temp okolo 25*C, i mimo 11l za soba, to nie wykazuje zadnych sladow zuzycia.


Aha, polecam przeczytac biblie silników spalinowych , (autor Ron Paris), mozna sie duuuużo nauczyc.

8)

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 10:52 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL