Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 29, 2007 11:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 27, 2007 3:32 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Gdańsk
proszę, jak obiecałem tak teraz robie. kupiłem zestaw osiek TC3 200mm, wahacze TC3 200mm przód i tył i jeszcze sprężyny od RC10 B4 (wyszło na końcu że niepotrzebnie). w pewnym sklepie budowlanym kupiłem aluminiową dziurkowaną płytę z której zrobiłem osłonę podwozia (polecam). Opony HPI Pirelli D, felgi HPI 24mm.
W planach mam jeszcze błotniki i rajdowe oświetlenie :D

linki do fotek:
buda forda 1
buda forda 2
podwozie
prześwit
wnętrze

_________________
Associated TC4 TEAM + NOVAK GTB + Velocity 5.5R
Associated RC10 WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 4:00 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 12:54 pm
Posty: 1380
Lokalizacja: Kraków , Modele : Team Losi LST2
Jak dla mnie podwozie z tej alu dziurkowanej plyty jest full wypas 8) . Pierwsza klasa robota , gratuluje :) . Pomysl moze jeszcze nad jakas oslona na zebatki bo jak tam wpadnie jakis pechowy kamyk to Ci zrobi sieke a szkoda by bylo...

_________________
Team Losi LST 2

GG:2247936


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 9:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 27, 2007 3:32 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Gdańsk
tez o tym myślałem... może od tego nowego modelu HPI E-10 da się przerobić? ktoś wie?

zgadnijcie na co ta płyta jest przyczepiona...
na rzepy zeby szybko na onroada sie przezucić :D

_________________
Associated TC4 TEAM + NOVAK GTB + Velocity 5.5R
Associated RC10 WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 10:04 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Fajnie zrobione to wszystko, poghratulować cierpliwości i zdolności, ja niedługo będę uodparniał tb02, zobacyzmy co mi z tego wyjdzie :)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 11:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 28, 2006 5:59 pm
Posty: 186
Lokalizacja: Chrzanów
a co by trzeba zmienić w TB-02 przystosowyjąc go do rally?

_________________
Himoto Nascada

Bobek

GG 4145124


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 11:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
To sie okaze, ale moze ktos podpowie z gory?

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 12:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 27, 2007 3:32 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Gdańsk
nie znam sie na tamiyach, ale po prostu uszczelnić i podwyższyć..

_________________
Associated TC4 TEAM + NOVAK GTB + Velocity 5.5R
Associated RC10 WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2007 3:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
I wzmocnic i zabudowac :) Dziś rally robilismy i z placu boju zjechalo o wlasnych silach tylko tb01, 2 tlki z mniejszymi lub wiekszymi stratami skonczyly wczesniej.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL