Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 02, 2007 1:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
Gieroll napisał(a):
Modelarstwo to studnia bez dna niestety...


za pare lat MOŻE się coś zmieni...pożyjemy zobaczymy :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 02, 2007 7:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 24, 2007 2:04 pm
Posty: 493
Lokalizacja: Hanysowo(Slask)
Zeby nie zakladac nowego tematu, dolanczam sie do tematu odnosnie paliwa....Mianowicie mam otwarta banke 5l tornado (w srodku ok 4,5l) i stoi juz 1miesiac, jak moge zabezpieczyc je przed "wyparowaniem %"???

Chodzi mi o sposob zeby uchronic paliwo przed wyrzuceniem, a jak wiadomo pogoda na zewnatrz nie sprzyja jezdzie, w dodatku idzie zima...

_________________
...::::: 交寄日期 ??? :) :::::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 02, 2007 7:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
szczelnie zamknąć

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 02, 2007 7:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
ja takze sie podczepie pod temat, mam banke(2,5l) tornada 25%, stoi juz pzreszlo 3-4miesiące, ile zostalo w nim nitro? :lol: Paliwa jest moze z 200ml, pytam bo moj aktualny model smiga na tornadzie 20% wiec moze bedzie dobre? :lol: :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 02, 2007 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
nitrometan jest bardzo lotny, ale jeśli bańka była szczelnie zamknięta to ilość nitro na pewno nie spadła aż o 5%, szczególnie że jest on w roztworze metanolu i olei syntetycznych co zdecydowanie zmniejsza lotność.

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 03, 2007 7:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Mi paliwo 20$ stało 4 miesiące ale i tak jeszcze było dobre :P
PS:Było szczelnie zamknięte.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 07, 2007 11:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 7:12 pm
Posty: 369
Lokalizacja: Wrocław
A paliwko kupione zimą ( w grudniu), które nie będzie otwierane, czy będzie dobre w kwietniu/maju?

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 07, 2007 11:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
pewnie, rozpad tych substancji trwa pewnie dziesiątki lat, więc szczelnie zamknięte paliwo pewnie i z 5 lat może postać.

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 8:06 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
a teraz ja sie podlacze - gdzie zima trzymac paliwo ?

czy lepiej w chlodnym (mroznym, bo bez ogrzewania ) , ciemnym garazu, czy w cieplej, ciemnej piwnicy ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 2:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Zima trzymaj paliwo najlepiej w temperaturze pokojowej ( 20 * C +/- 2*)

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 3:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 3:25 pm
Posty: 283
Lokalizacja: HIszpania Murcia Wiek: 17
Ja tez sie podlacze :) - dlaczego paliwko RT zmienia kolor?

_________________
X-ray M18T :twisted:.
X-ray T2.
X-ray M18 :mrgreen:.
Spektrum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 4:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
snochems napisał(a):
Ja tez sie podlacze :) - dlaczego paliwko RT zmienia kolor?



BO wyparowuje nitro i zostaje większa częśc oleju. Tak samo dzieje sie z tornadem, jest złote a jak wyparuje nitro i zostanie ojej to sie robią siki :mrgreen:

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 08, 2007 4:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 3:25 pm
Posty: 283
Lokalizacja: HIszpania Murcia Wiek: 17
dzieki yaro :D

_________________
X-ray M18T :twisted:.
X-ray T2.
X-ray M18 :mrgreen:.
Spektrum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 10, 2007 12:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 7:12 pm
Posty: 369
Lokalizacja: Wrocław
A ile paliwka zużywacie w czasie jednych zawodów?

_________________
Pozdrawiam,
Sebastian


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 10, 2007 12:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
u mnie poszło coś ponad liter :)

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 12:01 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL