Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
 Tytuł: Co zrobić ?
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 9:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2011 3:33 pm
Posty: 143
Lokalizacja: JELENIA GÓRA
Witam - pytanie
Posiadam model spalinowy
Dostałem go w odzysku - ON ROAD KYOSHO
I sprawa dotyczy tego iż całe podwozie jest plastikowe
Śrubki wkręca się w plastik i teraz jest problem
w niektórych otworach są pozrywane gwinty śrubki kręcą się i nic nie dociągają ...
Co mogę z tym zrobić ??

A druga rzecz czy wiecie może czy wycięcie mi
podwozia z aluminium czy innego stopu jest możliwe ??
Chodzi o część płaską i ścianki boczne ...
I jak cenowo to wygląda ...

_________________
| S8 * KOPER |

|______|----|______|

G A R A G E :
'KYOSHO FAZER 3.3 UNIQUE'
"HPI SAVAGE UNIQUE"
"'HK GT3B SIXCAL'"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 10:33 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 17, 2008 8:55 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Kraków
Jeśli to KYOSHO to zapewne model fazer. Jest to chyba jedyny model, który posiada plastikowe podwozie w spalinie. Jedyne co rozsądnego możesz zrobić to wymienić podwozie na nowe http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index. ... od_id=3989 A co do drugiego pytania to oczywiście, że jest możliwe. Tylko trzeba jeszcze kogoś znaleźć kto się na tym zna i się tego podejmie :wink: (moim zdaniem nieoplacalne nowy model kosztuje niecale 700zl, a pewnie koszt aluminiowego podwozia wraz z robocizną wyniesie 1/3 tej sumy albo i więcej)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 10:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2011 3:33 pm
Posty: 143
Lokalizacja: JELENIA GÓRA
Tak to takie podwozie... a Ktos inny ma jakies rozwiaznia?
Moze inna plyta podwozia?

_________________
| S8 * KOPER |

|______|----|______|

G A R A G E :
'KYOSHO FAZER 3.3 UNIQUE'
"HPI SAVAGE UNIQUE"
"'HK GT3B SIXCAL'"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 20, 2011 4:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 09, 2011 12:48 pm
Posty: 241
Jeżeli chodzi o pozrywane gwinty poprostu wkręc w nie większe wkręty/śrubki :)

Pozdrawiam :)

_________________
Ansmann Racing Macnum 1/10
Ansmann Racing Are-2 1/10

Apka: Graupner X 306, Ansmann Racing W5 2.4 GHz

Ładowarka: Redox Beta

Lokalizacja: Leszno :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 21, 2011 8:35 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2010 12:29 pm
Posty: 60
Ja znam patent że zalewasz zniszczony gwiny klejem tak do ponad połowy,następnie śrube polewasz wd-40 i szybko wsadzasz do kleju gdy zastygnie wykręcasz śrube i masz nowy gwint z kleju(super glue) fajna metoda już o niej pisałem na tym forum,u mnie się sprawdza

_________________
HPI Trophy 4.6 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:21 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL