|
Witam,
Od kilku dni mam problem z napędem w Baja 5b. Konkretnie ze śrubą którą przykręca się zębatkę atakującą. Poprostu ukręca się, część zostaje w zębatce a druga część w kubku. Składam tak mi się przynajmniej wydaje jak należy. śrubę traktuję klejem czekam 24h i odpalam samochód. Po równej płaszczyźnie jeździ, natomiast wystarczy kilka małych nierówności i staje. Nie reaguje na gaz, wtedy wiem żę znów ukręciła się śruba od zębatki atakującej i wypada z kubka co powoduje brak napędu. Prośba o pomoc, może spotkaliście się z tym. ps. baja jest nowa po 1 baku.
|